Facelifting oleogel Vanilka – med

Tenhle zajímavý kousek jsem měla doma už před delší dobou, jen se mi nějak zatoulala rozepsaná recenze a dnes jsem se dívala, že už má i nový kabátek, tedy jen co se krabičky týká. Složení bohužel neověřím, zda je stejné, jelikož není online k dispozici, což je i jeden z důvodů proč na Atoku nerada objednávám, ráda vím co si kupuji, než zaplatím. Takže na tomhle by v dnešní době, kdy je tohle základem online prodeje, měli zapracovat.


Ale zpět k oleogelu Vanilka – med, tento kousek je ze sekce luxusní kosmetiky a má sloužit k vyhlazení, vypnutí a celkovému anti-age efektu na obličeji, krku i dekoltu. Takže ideální záležitost pro pleť zralou nebo suchou. Najdete tu například extrakty ze sedmikrásky, vanilky, měsíčku, přesličky, medu, kaštanu, chmele a mnoha dalších zajímavých kousků. Z olejů je zajímavý například velký podíl makadamiového a lískového oleje, které dokonale vyživují, pomáhají s pružností pokožky a jsou lehounké, nekomedonní. Z éterických olejů je tu má milovaná mimóza, který spolu s medem vytváří neodolatelně luxusní, hřejivou vůni, které prostě nelze odolat. Dojem luxusního kousku vytváří i slaměnka, která má opojné, sladce-květinové aroma.


Možná se ptáte, proč jsem si tenhle kousek koupila pro svou smíšenou pleť 30+ …no balení je nádherné (lahvička) a to složení (měla ho kamarádka) je prostě dokonalé, je tam tolik účinných a zajímavých kousků, že jsem neodolala. Navíc vůně je na zimní a podzimní počasí jako dělaná! Vyčaruje radost, pocit bezpečí. Aroma je opravdu konejšivé, hřejivé a luxusní.


Oleogel se používá stejně jako běžný olej na navlhčenou pokožku, a to v minimálním množství, takže tohle balená vám vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. Do pokožky se během minuty zapije a nevytváří mastný ani lepivý film. Vůni z pokožky cítíte i pár minut po aplikaci.

Bohužel jak jsem tušila nerozumí si má pokožka s medem a včelími produkty, po týdnu pravidelného používání se pleť začala bránit maličkými pupínky, a to i na dekoltu. Což mě nepotěšilo, tak krásné složení, tak dokonalá vůně a prostě mi to nesedí. No nic, předala jsem ho mamince se sušší pletí. Té sedl nádherně i po delší době používání žádná negativní reakce. Naopak dokonale "žehlí" drobné vrásky, rozjasňuje, regeneruje a pleť vypadá jak po kosmetickém ošetření, napnutá a jakoby „naducaná“, přirovnala bych to k efektu po skvělé hydratační masce. Za mě tedy dokonalý kousek jako dárek pro „sušenky“ a dámy se zralou pletí.

Hodnocení:
Plusy:
+ překrásná a luxusní vůně
+ složení nabité účinnými látkami
+ stačí malinkaté množství
+ nevytváří lepivý ani mastný efekt na pokožce
+ krásně vypíná vrásky a vyhlazuje pokožku
+ dokonale regeneruje a udržuje hydrataci v pleti

Mínusy:
- pozor pro ty z vás, co jako já nesnesou včelí produkty v kosmetice

Hodnocení maminkou: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky