EQUA lahev na vodu

Když jsem dostala od e-shopu Nuspring možnost vybrat si na testování nějakou pěknou lahev od značky EQUA, nebyla jsem si jistá, zda to je něco, co využiji, nějaké lahve doma mám, ne sice tak krásné designové jako má tato značka, ale většinou je doma zapomínám vzít sebou do práce, doma je nepoužívám, většinou si vodu natočím rovnou do sklenky a čaj udělám do obřího hrnečku. Lahve většinou nosím s sebou jen sportovní, když jdeme někam na věští procházku, a to pro sebe a pro psa, nic extra designového, spíše lehčí a užitečné. Ale pár těchto lahví jsem kupovala jako dárky pro kamarádky a příbuzné, jsou totiž neskutečně krásné.

Tedy zatím jsem vnímala jen jejich skleněné verze. Když jsem se tedy podívala na e-shop nestačila jsem se divit kolik mají novinek a co vše nabízí. A absolutně mě vzhledem učarovala lahev z nerezové oceli Basic Snow White na 680 ml. Ten minimalistický a luxusní vzhled, lahev je celá bílá se zlatými detaily a na víčku je pravý mramor … to je nádhera. Minimalismus spojený s luxusní zlatou, to jsem musela mít, navíc jsem si říkala, lahev není jen klasicky skleněná, ale nerezová, tak v tom budu třeba tahat bylinkové čaje do práce…prostě jsem si musela najít nějakou „obhajobu“ proč ji nutně potřebuji a nebude to jen kvůli marnivosti a jejímu neodolatelnému vzhledu…No a víte co je vtipné? Já bez téhle lahve nedám ani ránu nosím ji sebou do práce a vláčím ji za sebou i po bytě. A to je můj osobní rekord a že si nevymýšlím by Vám potvrdili všichni mí kolegové i manžel doma. V práci tato lahev měla velký úspěch a zaujala. Ale teď už k tomu, proč si mě tato lahev od EQUA natolik získala, že ji opravdu používám dnes a denně.


Ano roli hraje i vzhled, to si nebudeme nic nalhávat, lahev je nádherná, bytelná, a i poutko je opravdu pevné. Jediné mínus vidím v tom, že lahev je dost těžká, není to tedy žádné pírko. Pokud tedy máte malou kabelku, budete ji spíše nosit v ruce. To bych řekla, že je jediná nevýhoda, ale ani ta mě neodradí od denního používání, a to už je fakt co říct.

Hrdlo je širší, abyste si do pití mohli dát i ledové kostky, ale i přesto se zní velmi dobře pije nebo nalívá. Lahev se i dobře čistí. I když je bílá, je hodně odolná a nejsou na ní nikde škrábance, jediné, kde se lahev bohužel odírá je těsně pod úchytem/kroužkem, tak se trochu odřela, ale nic, co by mi vadilo.

Pár faktů o lahvi – víčko zdobí skutečný mramor, žádná umělotina! Lahev je z kvalitní nerezové oceli a víčko je vyrobeno z galvanizovaného kovu. Lahev dokonale těsní. Je vhodná na studené i horké nápoje. Teplé nápoje udrží cca 12 h a studené 24 h. A to díky použití dvojitých stěn lahve. Je samozřejmě bez ftalátů a BPA.

Zdá se Vám počet hodin na teplé nebo studené nápoje přehnaný? Mě se zdál taky. Mám doma nějaké termosky a ty studené nápoje udrží příjemně chladné, ale žádný zázrak to není. Horké nápoje udrží řekla bych tak cca 8 hodinou pracovní dobu. Takže tomuhle jsem moc nevěřila, a navíc hodně lahví po nějakém čase hůř těsní, takže když je do tašky vyloženě nepostavíte uzávěrem nahoru, nějaká ta kapka do tašky vyteče…No a teď přijde to proč miluji tuhle bílou krásku. Ona těsní absolutně dokonale! Opravdu jí můžete po uzavření hodit do tašky a nestarat se o ní, nikde nevyteče, a to ani když jsem s ní zkoušela třepat abych jí dala opravdu zabrat a nic. Takže tady vyhrává na celé čáře.

Oficiální foto 

oficiální foto

Co mě ovšem absolutně dostalo je, jak dlouho udrží ledovou vodu, ráno do ní dám studenou vodu nebo jakýkoliv ledový nápoj a v této příjemné ledové teplotě ji najdu klidně na konci dne, a i za těch 24 h. Jednou jsem to vyzkoušela a nalila do ní ledovou vodu ráno v 7 h, nechala ji u postele a šla do práce. V 20 h jsem si na ní vzpomněla a šla ochutnat -  nádherně ledová. Zas jsem ji zavřela a druhý den v 7h ráno si jí nalila do sklenky a pořád dokonale studená!!! Takže na letní vedra nepostradatelná věcička. S horkým nápojem jsem to vyzkoušela jen jednou, já totiž nepiji horké nápoje, mám ráda vlažné. Takže ano i tady plní co výrobci píší, horkost nápoje udrží dokonale, pro mě až moc Takže já si do ní nalívám bylinkový čaj až vlažný, jinak bych se jen tak nenapila.

Za mě je tohle rozhodně něco, co doporučuji vyzkoušet - nejkvalitnější nerezová lahev na horké i studené nápoje co jsme měla, a ještě je krásná. Vyplatí se za každou korunu, co stojí a rozhodně jí koupím jako dárek k Vánocům, ale záměrně nebudu říkat komu…ať je to překvapeni.

Nějak jsem se moc rozepsala, já prostě tu lahev miluji, takže recenzi samotného elixíru, který jsem si ve spojení s touto lahví také oblíbila v další části.

Hodnocení: 10/10

Komentáře

  1. Ta je vážně krásná! ♥ Taky jednu Equa láhev mám, ale skleněnou a většinou se mi nechce tahat, tak je chudák doma :/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já to právě do teď měla se všemi co jsem, kdy doma měla :))) Tahle je jiná v tom, že já mám fakt ráda studené nápoje (vím, že to není asi bůhví jak zdravé, ale prostě bez toho ani ránu) a tahle lahev to umí. A ne vždy má člověk možnost jít si natočit čerstvou vodu....a co jsem zapomněla zmínit jak je příjemně chladná, chutná ta voda líp, čerstvěji :) Takže mě na ní vyhovuje právě tahle její unikátnost, ale samozřejmě je to vykoupeno tím, že je těžší.

      Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky