PLEŤOVÉ NOČNÍ SÉRUM MULTIVITAMÍN A ANTIOXIDANTY

Všichni si jistě pamatujete na mou recenzi s vychvalovaným sérem s vitamínem C od 100% Pure a ano pořád ho mám moc ráda…jenže, když člověk zkusí zas něco lepšího už se mu nechce kupovat „jen vitamín C“, když můžete mít tohle super sérum s multivitaminy! Tohle je prostě nabité skvělými látkami a opravdu funguje naprosto dokonale a hlouběji než sérum předchozí.


Pleťové noční sérum s vitamíny mám ho od Míši z e-shopu Krásná každý den a rozhodně doporučuji vyzkoušet, zvlášť pokud už Vám není sladkých dvacet. Toto sérum je vhodné pro všechny typy pleti a já osobně doporučuji pro pleť 30+, tedy když už řešíte nějaké ty vrásky, pro mladší slečny mi přijde možná až zbytečné, leda pokud by chtěly řešit flíčky nebo jizvičky po akné. Pak ano, toto sérum bude i pro mladší.


Jedná se o konzistenčně velmi podobné sérum jako Vitamín C, tedy řidší, které se bleskově vsákne do pleti a poté můžete bez pocitu lepení dát olejíček nebo noční krém. Ano píšu záměrně noční, jelikož toto sérum je určená jen na noc. Aby nedocházelo k „degradaci“ vitamínu A sluníčkem. Proto je sérum i v tmavé lahvičce s pumpičkou, aby byl obsah co nejvíc chráněný.


Jedná se o stabilizované vitamíny C, A, E, B3 plus Koenzym Q10. Vitamín C je zde samozřejmě pro rozjasnění, podporu tvorby kolagenu a elastinu – tedy pevnost a pružnost pokožky. Vitamín B3 je známí jako anti-age látka. Vitamín E je antioxidant a vitamín A v boji proti vráskám asi netřeba představovat, navíc také umí napravovat škody napáchané pupínky, jako jsou flíčky nebo jizvičky.

Celé složení vidíte viz níže:
Organic Rosa Centifolia (Rose) Water, 10% Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), 10% Niacinamide, 10% Vitamin E, 1% Retinol, Organic Rosa Canina (Rosehip) Oil, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Algin, Hyaluronic Acid, Organic Opuntia Streptacantha (Nopal Cactus), Organic Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Powder*, Spinacia Oleracea (Spinach) Powder*, Oleracea Italica (Broccoli) Powder*, Squalane, Ubiquinone (Coenzyme Q10), Citrus Paradisi (Grapefruit) Oil, Citrus Bergamia (Bergamot) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Oil. *Natural Source of Alpha Lipoic Acid (ALA).

Jak vidíte je tu i má milovaná Růžová voda a šípkový olej, já ty růže prostě zbožňuji. Pro milovníky anti-age olejů tu nesmí chybět Opuncie, jeden z nejluxusnějších olejíčků určeních na oční okolí a celkově na „žehlení“ vrásek. Skvělý olejíček, který je sám o sobě bohatým zdrojem vitaminů je Olej z rakytníku, který dokáže sám osobě bojovat s našedlou pokožkou a hezky jí rozzářit. A takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Složení je opravdu skvostné.


Ale co je podstatné je efekt. Mám výrazně smíšenou až problematickou pleť a tohle sérum je absolutně skvělé, dokáže krásně urychlit hojení. Vrásky také moc pěkně vyžehlí, když to takhle rychle umí s mými „pidi“ vráskami, pro zralou pleť to bude jednoduše top péče. I když je plné látek, rozhodně se ho nemusíte bát použít ani na jemné oční okolí, vůbec nic mě nepálí, nedráždí a oči ani neslzí. Používám ho komplet na celý krk, dekolt, obličej, a i oční okolí. Po ani ne minutě se vsákne bez pocitu ulepenosti nebo mastnoty. A není problém na něj aplikovat olejíček nebo krém. Já na něj často dávám Moringový olej, Mandlový olej nebo Olej z meruňkový jader. Ráno je pleť znatelně jemnější na dotek, pupínky vypadají menší a světlejší, kruhy pod očima jsou také jakoby světlejší a drobné vrásky jsou mnohem méně znatelné. A tenhle efekt uvidíte už po 14 dnech používání. Ono už i po prvním použití vidíte pěkná výsledek, ale samozřejmě ne tolik znatelný jako po 2-3 týdnech, což je logické. Za mě je tohle tedy opravdu skvělý kousek a jsem z něj nadšená.

Shrnutí:
Plusy:
+ nedráždí, a to ani kolem očí
+ velmi dobře „žehlí“ vrásky
+ krásně projasňuje a pomáhá i hojit pupínky a drobné nedokonalosti
+ nelepí a ani po něm nemáte pocit mastnoty
+ snese se s krémy i olejíčky

Mínusy:
- Cena, ale v určitém věku už se vyplatí investovat

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky