Vyhlazující sérum na vlasy s pro-vitamínem B

Poslední dobou dávám šanci přírodní vlasové kosmetice čím dál tím víc a objevuji nečekané poklady, které postupně vytlačují profesionální kosmetiku z mé poličky. Dalším takovým pokladem je Vyhlazující sérum s vitamínem B od 100 % Pure, které mi zaslala Míša k vyzkoušení.


Sérum je nabité vitamíny a má tak posilovat vlasy, činit je pevnější, odolnější a mnohem více lesklé. Vlasy by měly být poddajnější, a to vše bez zatížení nebo pocitu mastnoty. Obsahuje provitamín B a vitamín E, které se snaží ve vlasu přirozeně zadržovat vlhkost a pomáhají tak předcházet třepení konečků.

Celé složení vidíte níže:
Methylheptyl Isostearate (Derived from Rapeseed Oil), Hydrolyzed Wheat Protein (Wheat Protein), Hydrolyzed Wheat Starch (Wheat Starch), Coconut Alkanes (Derived from Coconuts), Vegetable Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Essential Oil, Sodium Lactate (Milk Salt), dl-Panthenol (Vitamin B5), Sodium PCA (Plant Derived), Tocopherol Acetate (Vitamin E Acetate), Sorbitol (Plant Derived), Proline (Plant Derived Amino Acid), Coco-Caprylate/Caprate (Coconut Fatty Acid).


Sérum voní po levanduli, ale tak jemně, není to nic silného. Takže co do vůně mohu vřele doporučit všem. Sérum je na dotek přirovnatelné k tzv. suchým olejům. Takže nic, co by vlasy mastilo nebo zatížilo, přesně jak píše výrobce. Takže je vhodné i pro velmi jemné vlásky. Aplikovat ho můžete jak do vlhkých vlasů, tak i do suchých. Já většinou aplikuji jedno až dvě pumpnutí do umytých, ručníkem vysušených vlasů a pak ještě jedno pumpnutí i po vyfoukání a výsledek je víc než pěkný. Vlasy jsou na dotek jemnější, ale ne mastné. Lépe se rozčesávají, jsou krásně lesklé a opravdu jen velmi jemně provoněné. Samozřejmě aplikujeme do konečků, nikdy ne ke kořínkům.
Za mě tedy velká spokojenost a bez problémů si tímto produktem nahradíte takové ty silikonové olejíčky.


Shrnutí:

Plusy:
+ jemná vůně, která vás nebude rušit
+ nemastné složení
+ nezatěžuje vlasy
+ vhodné pro všechny typy vlasů
+ velmi bytelné balení se skvělou pumpičkou
+ vlasy jsou poddajnější, lesklejší

Mínusy:
- Nenašla jsem

Hodnocení:10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky