Pěna do koupele Sweetness

Kdo by nemiloval koupele, zvlášť ty delší s nějakou tou voňavou přísadou. A prč nezkusit klidně i dětskou pěnu do koupele Sweetness od značky Jack  n'Jill? To, že je dětská neznamená, že si ji nemůžeme užít i my dospělí a zvlášť, když má tak roztomilý obal…no dobře, není mi pět, ale stejně mám tyhle ňuňu obaly ráda. Sadu kosmetiky Jack n'Jill jsem k Vánocům kupovala „neteřince“ a už u téhle značky zůstali a jsou moc spokojené, jak maminka, tak holčička. A právě tuhle pěnu si moc chválí, prý opravdu neštípe do očiček, malá po ní nemá podrážděnou pokožku a líbí se jí i vůně.


Pěny jsou u této firmy založeny na kokosovém oleji a éterických olejíčcích, zde konkrétně najdete Palmu růžovou a extrakt z kůry pomeranče. Pěna voní krásně jemně, sladce a květinově. Mě hodně připomíná vůni jasmínu, ale ten tu nenajdete, je tu ylang-ylang. Takže krásná vůně pro malé princezny i pro nás ženy. Pěna je antibakteriální a neměla by dráždit pokožku. Což mohu i já potvrdit. Ale na druhou stranu je nutné se po ní namazat, přeci jen není to olejíček, ale pěna.


Co se týče balení je krásné i praktické. A pěnivý efekt? Ten je průměrný, pěna není tak bohatá a ani nevydrží tak dlouho jako u klasické „chemické“ pěny, ale za ten efekt nepodrážděné pokožky to stojí. Za mě fajn přísada do koupele a krásný dárek pro mrňousky i větší děti.


Shrnutí:
Plusy:
+ Krásný i praktický obal
+ Velmi příjemná vůně
+ Nedráždí oči ani pokožku

Mínusy:
- Pěna rychleji padá a není tak bohatá

Hodnocení: 8/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky