Nuance - micelární vody

To, že člověk nakupuje i očima je víc než pravda, no přiznejte se, kdy jste si naposledy koupily nějakou kosmetiku hlavně kvůli obalu…já zrovna nedávno. Ale na mou obhajobu, byla akce 1+1 a ještě ty krásné obaly..a o čem, že je řeč? O novější kosmetice v lékárnách Dr.Max – Nuance.


Kosmetika Nuance je prezentována hlavně jako přírodní značka, no a jak to, tak v lékárnách bývá samozřejmě to není úplně pravda, je to taková lékárenská značka s větším podílem přírodních látek, nic víc, nic míň. Ale většina z nás už asi ví, že slovo přírodní zas tak moc v kosmetice neznamená. Většinou to je pak klasická konvenční kosmetika s podílem rostlinných složek. Ne, že by mi to vadilo, můj arzenál rozhodně není jen bio a eco, najdou se tu i kousky klasické. Ale spíš právě v sekci odličování. Co si myslím, že má značka dokonalé jsou jednoduché a elegantní obaly, které mě nalákaly vyzkoušet. A hlavně velmi často jsou na ní nějak akce a většinou právě na tyto micelární vody, pak koupíte dvě a platíte jen jednu. Místo cca tří stovek za jednu, vás tak vyjde na příjemných 150,- což už je fajn. Na výběr máte verzi pro suchou pleť a pro mastnou/smíšenou. Obě mají krásný obal o obsahu 200ml s praktickou pumpičkou.
Složení, jak vidíte na fotkách obsahuje nějaké ty přírodní ingredience, ale i chemii, takže je čistě na vás co referujete. Jako první jsem vyzkoušela verzi pro suchou pleť, je jemná, téměř nepostřehnutelně voní, vůbec neštípe, nepálí a ani nestahuje. Je na pokožce příjemná, ale neporadí si s očním make-upem ani omylem. To samé verze pro smíšenou pleť, stejně průměrně odličuje, jen více voní po citrusech. Obě dvě samozřejmě smývám vodou jako všechno, co odličuje. Upřímně kromě překrásných obalů jsou micelární vody průměrné a určitě nekoupím znovu. Jsou podle mě vhodnější pro ženy, které se méně líčí a potrpí si na krásné obaly, možná spíš jako dárek. Za mě jsou lepší a levnější verze micelárních vod.


Shrnutí:
Plusy:
+ krásné obaly
+ nedráždí
+ často v akci 1+1
+ jemné parfemace

Mínusy:
- Velmi průměrné odličovací schopnosti
- Větší spotřeba

Hodnocení: 5/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky