FILMY ZA PODZIM A ZIMU 2017 - 3.ČÁST

A máme tu dnes poslední část filmů ještě za rok 2017 :) A že jich loni bylo až až , letos nějak není čas nebo chuť koukat tolik na novinky,ale do konce března určitě bude další filmový článek.

Laggies

Výsledek obrázku pro laggies

Na tohle jsem narazila pouze při pročítání filmografie jedné z hlavních hereček - Keiry a zarazilo mě , že jsem ten film nikde neviděla a nezaregistrovala, i když je z roku 2014. No jedná se o takovou klasickou holčičí podívanou, trochu romantiky i humoru, nic světoborného.Ale rozhodně nepatří do kategorie odpad, jen takový film na nudnější odpoledne a opravdu jen pro nás holky, nic náročného. Občas je potřeba něco lehkého , filmově dietního :)
Hodnocení: 5/10

Řachanda

Výsledek obrázku pro řachanda

Tady se omlouvám všem ,kterým se film líbí, já ho nemohla ani dokoukat, větší kravinu jsem dlouho neviděla, pohádkový blbost. Ty masky??? Jako vážně? To tvůrci koukli v jeden den na Avatar, Hobity, Elfy a Shreka, pak si zahulily a vzniklo z toho tohle? Nebo někdo potřeboval vyhodit peníze a čas oknem, jinak si to neumím vysvětlit. Děs.
Hodnocení: 0/10

Triple 9

Výsledek obrázku pro triple 9

Dobrý akční film,který ocení především vaše drahé polovičky. Film  má dobrou zápletku, je akční a celkově ho musím hodnotit dost vysoko. A Kate Winslet jako ruská mafiánka? No tak ta je perfektní, ta vizáž no super :)) U hlavního mužského herce Caseyho jsem si pořád vybavovala našeho Jardu Jágra, no ten účes a žvýkání , to mě vždycky pobavilo :))) Za mě určitě koukněte.
Hodnocení: 8/10

Underworld:Krvavé války

Výsledek obrázku pro underworld

No jedničku už si moc nepamatuji, tady byly dobré efekty, hodně akce,ale jako nejsem asi úplný nadšenec Underworld, takže za mě fajn,ale průměr.Takový film na nudný večer,který ve vás nic nezanechá.
Hodnocení: 4/10 

Velký dar

Výsledek obrázku pro velký dar

Je film označený jako drama, což si myslím, že absolutně není. Nazvala bych ho rodinným filmem s pár komediálními chvilkami. Téma nadaného dítěte a jak jeho nadání využít či nikoliv se mi hodně líbí a i Chris Evan je tu skvělý. Je dobře, že má i jiné než jen akční komiksové role. Film se mi moc líbil, je milý, chvilkami vtipný a příjemně se na něj dívalo.
Hodnocení: 8/10

Vesmír mezi námiSouvisející obrázek

Moc hezký naivní film spíše pro nás holky. Mě osobně moc bavil, zase taková jedna oddechovka. Film je sci-fi a komedie v jednom plus kupa romantiky. Prostě romance mladých lidí , kdy jeden je jaksi tak trochu mimozemšťan, tedy spíše přesněji člověk narozený na Marsu,který se zamiluje do holky díky online chatování a touží jí vidět naživo..no vím blbina nehorázných rozměrů,ale nevím jak vy,ale já občas potřebuji naivně se zasnít :) Jediné co mě u filmu hodně rušilo, byl trochu nehodící se výběr hlavních herců k sobě. Asa působí strašně mladě a Britta o proti němu hodně staře :/ Oba hráli slušně,ale vedle sebe působili zvláštně.
Hodnocení: 7/10

Špunti ve vodě

Související obrázek


Po delší době povedená česká komedie, svižná a ne mdlá, dobrá rodinná podívaná, protkaná humorem s typicky Liškovským stylem :) Za mě opravdu dobrá podívaná, sice ne top,ale na české komedie poslední dobou pomalu zázrak.
Hodnocení: 7/10

ZakladatelAneb jak vlastně vznikl Mekáč :) Film mě hodně bavil, byl zajímavý a bylo dobré vidět, jak to celé zhruba vzniklo a jak malé společnosti vždycky spolknou ty velké a rozhodují prachy jako vždycky. Takže za mě určitě pusťte.Nebudete se řezat smíchy, není to akční film,ale bude vás to zajímat.
Hodnocení: 8/10

Zlato


Dobrodružné drama ,které mistrně zvládl Matthew,který snad poslední dobou má role ve kterých chudák vypadá čím dál hůř :)) Ale zahráno fakt skvěle. Honba za penězi/zlatem, zarputilost a pak neohleduplnost , to vše v tomhle snímku uvidíte. Přátelství i podvod v jednom...kam až člověk zajde pro peníze?
Hodnocení: 10/10

Válka o planetu opic


Další pokračování Planety opic je opět povedené, sice jsou zde scény ,které se opravdu nepovedly,ale i tak příjemná podívaná. Film je akční, chvilkami dojemný a někdy trochu kuriózní.
Hodnocení: 6/10

Z Paříže do Paříže


Krásný válečný film inspirovaný životem dvou chlapců za války, vše je podáno očima dítěte a tím jak se musí zvládnout postarat sami o sebe i v těžkých situacích. O morálce, lásce, strachu, smutku i naději v jednom, opravdu kouzelný film.
Hodnocení: 10/10

Komentáře

 1. Tak první film vůbec neznám a to obě herečky mám ráda. Řachanda byla fakt bída, nové pohádky nestojí za nic. Planeta opic za mě super, to mě baví, i když většinou u toho řvu :D
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ho taky neznala a ani nepostřehla, tak jestli "zkooukneš" dej vědět co ty na něj :)

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky