Adventní kalendář JOIK - tělová másla a peeling

Další částí testování produktů z Adventního kalendáře je tělová péče, kde budu opravdu jen chválit :) Dnes se podíváme na tělový peeling Sladký pomeranč a máta, dále na dvě tělová másla Maliny Bon Bon a Bergamot s citrusy. 


Tělový peeling máta a sladký pomeranč

Tuhle verzi jsem na českých e-shopech sice nenašla,ale kouknout můžete i na ostatní například zde. Tento peeling voní skvěle po pomeranči i mátě, není to,ale nepříjemná silná vůně, spíše jemnější,ale autentická.


Peeling je hrubší a na bázi cukru, je tedy opravdu vhodný na sušší místa jako jsou lokty, chodidla nebo kolena, na tělo pro někoho může být zbytečně hodně hrubý a kousky cukru velké. Ale na tyto místečka je ideální, díky obsahu olejů i promastí, takže po smytí není potřeba se dále mazat. Místečka jsou krásně provoněná a jemná na dotek. Za mě spokojenost. Ale zkouším i jiný peeling od téhle značky a z toho jsem úplně "na větvi" takže si určitě počkejte je ještě o něco lepší.Shrnutí:
Plusy:
+ složení
+ příjemná vůně
+ díky olejům i vyživuje

Mínusy:
- už se nedá sehnat
- částečky jsou větší a víc hrubé 

Hodnocení: 6/10

Tělové máslo Citrusy a Bergamot

Máslíčko nabité oleji jako je makadamiový, olivový nebo třeba bambucké máslo, podle složení slibuje regeneraci a větší výživu,ale hodně mě překvapilo, že přes to všechno není na pokožce mastný film a vše se hezky a poměrně rychle vstřebává. Na pokožce vytváří jen jemný sametový film,který mi absolutně nevadí, kůže je pak krásně jemná na dotek a vyživená. Fakt milé překvapení a jsem z másla nadšená.


Vůně je opravdu hodně po bergamotu, tedy hořká s tóny citronu, pro mě příjemné, nevtíravé aroma,která je z pokožky jemně cítit.  Nově se dá i u Míši v eshopu Krásná každý den sehnat plné balení. A já osobně opravdu doporučuji, líbí se mi vyšší výživa bez pocitu mastnoty, to je pro mě dost podstatné.


Shrnutí:
Plusy:
+ příjemná , nevtíravá vůně
+ skvěle vyživuje bez pocitu mastnoty
+ dobře se roztírá
+ stačí menší množství

Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Tělové máslo Malina Bon Bon 

To jsem zatím u nás prodávat neviděla, ale je to stejná  řada jako mycí olej, takže opět voní hodně silně jako cukrárna, takže jak asi tušíte nic pro mě :) Předala jsem ho tedy kamarádce. Té voní absolutně božsky, má suchou pokožku a i tak jí pěkně vyživuje. Provoní na hodně dlouho , což je také plus.


Opět se krásně roztírá a navíc obsahuje rozjasňující drouboučké částečky, ideální tedy na večer do výstřihů nebo na letní rozzáření opálené pokožky.


Shrnutí:
Plusy:
+ krásná sladká vůně jako z cukrárny ( pro ty komu tedy sladké vůně jsou příjemné )
+ dokonale hydratuje a vyživuje bez pocitu mastnoty
+ krásně pokožku rozzáří

Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení ( pokud sedí vůně ) : 10/10

Komentáře

  1. Obě tělová másla nevypadají vůbec špatně, ale ten peeling mě zaujal o něco více, jsem zvědavá na ten druhý, který je lepší :)
    Miska blog

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky