JOIK svíčka Bambus

Jak určitě všichni kdo sledujete můj Instagram víte miluji svíčky, vůně do bytu a vonné vosky, takže když mi JOIK.CZ zaslalo na testování jejich krásnou svíčku ve skle , byla jsem nadšená. Nejen, že jejich svíčky jsou krásné svým jednoduchým , moderním designem,ale hlavně jsou ze sojového vosku, což je samozřejmě pro naše dýchání mnohem lepší než parafín a jiné umělotiny a navíc má i látkový knot,což někdy je také problém najít. Neříkám, že v tomto ohledu to nějak striktně řeším a kupuji jen bio svíčky nebo přírodní,ale vždy se snažím vybírat kvalitnější a když jsou navíc přírodní tím lépe!Na vyzkoušení mi byla zaslána konkrétně verze - Bambus. No a nevím jak to dokázali takto trefit,ale tohle je vůně pro mě :) To je nádhera... je to jemná, nevtíravá a přesto rafinovaná květinově-svěží vůně. Vůbec bych nedokázala určit jednotlivé složky,ale dohromady je to prostě paráda. Ve vonné kompozici najdete například levanduli ( tu bych si netipla ani omylem ), citrusy, jasmín a zelenou trávu. Prostě krása. Vůbec by mi nevadilo,kdyby měli i takovou toaletní vůni. Popsala bych ji jako každodenní nevtíravou vůni svěžesti, taková ideální pro odpočinek, meditace, jógu, prostě krása. Absolutně bude vyhovovat celé rodině, nebude to nic co by někomu vadilo. Prostě jemná čistá vůně.

Po zapálení vydrží hořet cca 30 hodin, no já jako milovník svíček i této vůně jsem ji měla pryč rychle, někdy se jim nechala pěkně vonět i několik hodin v kuse. Ano natolik je jemná a nevtíravá , že vám nevadí i celý den, takže opravdu mohu potvrdit že těch 30 h vydrží. Až je mi líto , že je pryč :/ Rozhodně ideální pro všechny z vás co nesnesou silné vůně z kterých je vám špatně nebo vás bolí hlava, tady to nehrozí. Za mě tedy spokojenost, vypadá krásně, je přírodní, voní jemně a výdrž je dobrá a cena je také fajn, takže proč ne ?:) Navíc mají obrovské množství vůní, určitě tohle není první ani poslední.


Shrnutí:
Plusy:
+ přírodní složení
+ krásná a jemná vůně
+ nebude vás z ní bolet hlava
+ neutrální vůně pro každého
+ krásný jednoduchý obal

Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

 1. Nooo bambus teda si neumím představit, jak by mi tohle vonělo. :) Ale mrkla jsem co nabízejí dále a citrusový sorbet no mňam. Hodně pěkné vůně mají. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to taková jemná, svěží vůně, taková vůně čistoty.

   Vymazat
 2. Má opravdu krásný jednoduchý design a verze Bambus musí krásně vonět, podle toho složení by to bylo též něco pro mě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo jemná vůně, ideální i jako dárek,když člověk neví přesně jakou vůni dotyčný preferuje.

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky