Filmy za podzim a zimu 2017 - 1.část

Máme tu várku nové filmové inspirace :)

Pařba o Vánocích


Pokud máte rádi tento druh komedií, tedy typicky americké, hodně sprostého humoru , trocha kýče a špetka opravdového humoru, tohle bude ideální film pro Vás, upřímně bych tento film doporučila spíše po pár panácích, pak to bude ideální. Nebo jen jako kulisa.
Hodnocení: 5/10

Transformers : Poslední rytíř


Transformery mám hodně ráda, sice první díl byl podle mě nejlepší ,ale i tenhle není úplně špatný. Ba naopak osobně mi přijde asi jeden z nejvtipnějších. Takže vřele doporučuji, pobavíte se, je tu dost akce a i pár dojemných chvilek :)) Ideální pro vás i partnera, každý si zde přijde na své.
Hodnocení: 8/10

Zázraky z nebe


Dojemný až kýčovitý film,který má,ale díky tomu, že se jedná o skutečnou událost úplně jiný rozměr. Film se mi moc líbil, je sice smutný,ale i když jsem ateista probouzí v člověku takovou tu naději ve víru nebo prostě hřejivý pocit. Velmi doporučuji.
Hodnocení: 9/10

Já padouch 3


Tohle je rozhodně animák roku 2017!! Aneb mimoni jsou prostě top a dokonce tento díl je možná ze všech nejlepší, nejvtipnější a zaručeně se budete řezat smíchy.
Hodnocení: 10/10

Baby Driver


Je to hodně zvláštní podívaná, kombinuje v sobě hudební film, akčňák, trošku komedie a trochu toho krváku a vše halí do hodně zvláštního kýčovitého obalu,ale společně to prostě funguje. Film nás oba velmi bavil a je to zajímavý kousek.
Hodnocení: 9/10

Holky na tahu 2017


No upřímně dívala jsem se na tento film pouze kvůli Scarlett..no,ale nezachránila to. Pár trapných fórků, proložené sem tam dobrou chvilkou, jinak blbina co za to nestojí. Rozhodně nic čemu musíte věnovat víc pozornosti.
Hodnocení: 4/10

Chatrč


A dalším překvapivým kouskem je film Chatrč, hlavní role zde patří Samu Worthingtnovi , od kterého bychom asi spíš čekali akčňák než rodinné drama s obrovskou dávkou náboženství. Ale i když nejsem věřící ,film se mi moc líbil, úplně s ním sice nesouhlasím ,ale je fakt , že lidstvo potřebuje obří dávku pokory a naučit se odpouštět...i když tohle teda nevím nevím. Ale pokud se odpoutáte od toho , že v Boha nevěříte , užijete si ho. Ve mě film zanechal příjemný pocit a je hezky natočený. Dojal mě, naštval, rozesmál a zas dojal :)
Hodnocení: 7/10

Modlitba lovce


Za to tenhle film se Samovi moc nepovedl, divná slátanina, nic moc natočená a rádoby hodně napínavé.... nebavilo mě to od začátku do konce,ale vaše drahé polovičky možná zaujme, je tu víc bitek a akce. U mě nuda a ztráta času.
Hodnocení: 3/10

Mumie 2017


No rozhodně nečekejte Mumii ,na kterou jsme byli zvyklý do teď a to tedy trochu přeslazenou, fajn komedii..tohle je tak trochu parodie a komedie laděná do temna. Herecké výkony jsou dobré a celkově je film i dobře natočený. Sice žádný trhák,ale bavil mě a nevadil mi v hlavní roli ani Tom Cruise,kterého jinak nemusím :) Takže klidně doporučuji kouknout.
Hodnocení: 7/10

Dámská jízda


...ehm co o tom napsat? Trapnost, trapnost a škoda mozkových buněk,které vás opustí během sledování chabého pokusu Goldie o návrat na filmové plátno.
Hodnocení: 0/10

Úkryt v zooDrama ,které je natočené i u nás a s pár českými herci, což je celkově pro mě přidaná hodnota a baví mě všímat si tváří i vedlejších rolí víc než obvykle. Celkově je podle mě film hezky natočený, možná by někdo řekl až naivně ukazuje válku,ale já osobně nepotřebuji aby všude lítali nohy a záběry mučení abych si dokázala představit tu stísněnou atmosféru...ale to není úkolem tohoto filmu. Má nám ukázat tu světlou stránku, lidskost a odvahu, díky které přežilo x tisíc lidí a navíc vše je podloženo skutečnou událostí. Kniha je pro mě bohužel napsaná nelákavě,ale za film jsem ráda. Doporučuji, oběma se nám líbil.
Hodnocení: 9/10

Všechno nebo nic


Česká komedie co za jednou měla větší propagaci než obsah...romantická slátanina s minimem vtipů, s trochou erotiky a jít na to do kina tak někomu dám do zubů! Až na Ondřeje Sokola tu žádný pán jaksi neumí ani hrát a kromě rádoby hezké tvářičky ty jsou na dvě věci...no nic. Jako kulisa dobré nebo na dámskou jízdu po pár panácích.
Hodnocení: 2/10

Anthropoid


Novější zpracování z roku 2016 v hlavních rolích s naším panem "odstínem šedi" Jamiem Dornanem a skvělým Cillianem Murphym. Oba jsou dobrá, samozřejmě Cillian je osobitější a dokonalejším hercem,ale Jamie to zas vyvažuje hezkou tvářičkou. Bylo příjemné vidět ho i v jiné roli než jak někoho plácá po zadku. Líbí se mi jak je film natočení a celkově i modernější pojetí,asi nejsem na staré klasické filmy, vadí mi u nich ta nedokonalost natočení :/ vím, o tom film není,ale mě prostě víc baví kvalitnější filmy co do koukatelnosti. A tento je dojemný, akční a celkově mě hodně bavil, přítel je sice nadšenější z české klasiky. Ale i tak se mu film moc líbil.
Hodnocení: 9/10

Tak to by na první část stačilo, viděli jste nějaký film nebo četli knížku ? Budu ráda, za vaše komentáře. 

Komentáře

 1. Mne sa Všetko alebo Nič páčilo. A na tú Chatrč som zvedavá, to by som si pozrela.

  OdpovědětSmazat
 2. Všechno nebo nic se mi celkem líbilo i Pařba o Vánocích :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nejsem cílovka na tyhle druhy filmu,ale stejně si je většinou kvůli hereckému obsazení pustím :)))

   Smazat
 3. Viděla jsem asi pět filmů z celého seznamu. My doma ujíždíme na Marvelovkách a všemožném sci-fi :-) co nemám ráda, jsou horory, u těch se pak doma bojím :-D
  All my cosmetics

  OdpovědětSmazat
 4. Na Mumii jsem dost zvědavá, i když znám pouze tu s Fraiserem a ne původní, podle které by měla být tahle natocena. Chystám se i na Úkryt v zoo a Já, padouch 3 jsem zřejmě asi ještě neviděla, musím napravit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě bavila, líbila se mi ,ale top to není :) No a Já padouch trojka je prostě k sežrání, určitě musíš vidět

   Smazat
 5. Na většinu se chystám taky podívat, hlavně ten Zázrak z nebe mi doporučovala i kamarádka tak uvidíme. Ale třeba Pařba o Vánocích se mi líbila hodně :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já tyhle americké parodie moc nemusím,ale líbí se mi herecké obsazení a proto se nechám dycky zlákat :)

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky