Kosmetika s kyselinou hyaluronovou Pharma Hyaluron

Dnes Vám představím kosmetiku,která je na našem trhu opravdu jen chviličku , jedná se o firmu PharmaTheiss cosmetics a k nám do ČR se dostala díky Natur Produkt, od které již dlouho můžete vyzkoušet například kosmetiku Doliva. Řada Pharma Hyaluron je kompletně postavená na kyselině hyaluronové,která je skvělým pomocníkem v boji s dehydratací pleti. Před prázdninami jsem dostala nabídku vyzkoušet celou jejich sadu sestávající se s denního a nočního krému plus tří sér na pleť, takže v tomto okamžiku už je všechno vypotřebováno a recenze je tak opravu kvalitní, kosmetika Vám totiž vydrží cca 3-4 měsíce a po této době už moc dobře víte co dovede a co ne. Jelikož je řada primárně určená na pokožku dehydratovanou a kterou již nějaká ta vráska trápí rozhodla jsem se dát vše k vyzkoušení rodičům. Maminka má smíšenou zralou pleť a tatínek zase velmi suchou a dehydratovanou, takže ideální na vyzkoušení této kosmetiky. Kosmetika je k dostání v lékárnách nebo zde na oficiálních stránkách Natur produkt.  Nejedná se o přírodní kosmetiku,ale klasickou lékárenskou a i ceny jsou velmi podobné ostatním firmám ,které jsou v lékárnách k dostání. Recenzi budu psát tedy z pohledů účinků na suchou dehydratovanou pokožku a na pokožku zralou a smíšenou.


Celkově musím nejprve pochválit hezký a jednoduchý design všech výrobků a navíc praktičnost, že je vše hygienicky v kapátku nebo pumpičce, za to jsou u mě rozhodně body nahoru.

Denní krém 

Denní krém má intenzivně hydratovat pokožku, redukovat vrásky a nutit kůži k produkci kyseliny hyaluronové a tím zaručit dlouho trvající hydrataci. Je vhodný pro všechny typy pleti a hodí se i pod makeup. Toť veškeré oficiální info. Krém má téměř nepostřehnutelnou jemnou vůni, konzistence je středně hustá a krém se po nanesení velmi rychle vstřebává bez pocitu mastnoty nebo lepivosti. Pod makeup je také velmi dobrý. Co se týče účinků na pleť suchou, zde je sám o sobě nedostačující, tatínek měl za chvilku pocit, že by se mohl namazat znovu. Ale na pleť zralou a smíšenou je to skvělý hydratační krém. Pleť je po použití jemná, hladká na dotek a bez suchých míst. Viditelného vypnutí vrásek si oba nevšimly. 


Podle mě se jedná spíše o intenzivní hydratační krém pro pleť normální, smíšenou i zralou, rozhodně nečekejte kdoví jaké výsledky co se týče vrásek,ale jinak jako klasický hydratační krém je velmi dobrý. 

Shrnutí:
Plusy:
+ dobře hydratuje 
+ pleť je jemná a hladká na dotek
+ hodí se pod makeup
+ nedráždí
+ ideální pro pleť normální, smíšenou

Mínusy:
- minimální efekt na vrásky
- nedostačující pro pleť suchou

Hodnocení: 6/10

Noční krém


Noční krém oproti denní verzi obsahuje navíc vysokou dávku vitamínu E a lipidů, takže i konzistence je o něco hutnější. Pokožku regeneruje, udržuje hydrataci.Krém je tedy určený na noc a má jak jsme již psala hutnější konzistenci, ale i tak se rychle vstřebává. Voní o něco výrazněji,ale stále příjemně. Po nanesení cítíte na pokožce ochrannou vrstvičku a dá se bez problémů aplikovat i pod oči bez toho aby je dráždil. Krém již stačí i sušší pokožce. Ráno po probuzení je pleť jemná a taková víc vyživená, bez suchých místeček. Efekt na vrásky opět nulový,ale pleť je jakoby taková "naducaná" nevím jak to jinak popsat. Co podle mě by být v krému na noc nemuselo jsou silikony, to bych čekala spíše na ráno na takové to vyhlazení. Ani noční a ani denní neucpávají pory a jsou tedy vhodné i pro pleť smíšenou. Více info zde.

Shrnutí:
Plusy:
+ neucpává póry
+ vhodný pro normální, smíšenou i sušší pleť
+ pokožka je po použití dobře hydratovaná, jemná i vyživená
+ dobře se vstřebává bez pocitu mastnoty

Mínusy:
- nulový efekt na vrásky
- pro extrémně suchou pleť bude málo

Hodnocení: 6/10


Sérum vrásky + hydratace


Modré sérum v opravdu krásném balení s kapátkem je určené pro pokožku 25-30+ a má zesílenou formu kyseliny hyaluronové a má tedy pokožku intenzivně hydratovat a vypínat drobné vrásky. nanáší se dvě až tři kapičky do dlaní a poté vetřít do pokožku, nechat vstřebat a poté aplikovat denní nebo noční péči.  Navíc obsahuje kofein, takže stimuluje mikrocirkulaci a vypíná pokožku. 


Sérum voní téměř nepostřehnutelně, ihned se vstřebává a pokožku nedráždí. Rodiče si oba všimly vypnutí drobných vrásek a celkově byla pokožka po použití zdravější hezčí. Takže toto sérum se jim hodně líbí. S většími vráskami zralé pleti samozřejmě už nic neudělá, na to je tento přípravek slaboučký. Ale jinak vyhovuje jako takové silnější hydratační sérum dobře. Více info zde. 

Shrnutí:
Plusy:
+ nedráždí
+ zlepšuje hydrataci 
+ dobrý efekt na jemné vrásky, opravdu ideální kolem 20-30 let

Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení: 8/10

Zklidňující sérum na vrásky


Růžové sérum je vhodné pro citlivou pokožku, která potřebuje redukovat začervenání a rychle zklidnit, navíc samozřejmě podporuje hydrataci a má efekt na vrásky. Je vhodný pro stejnou věkovou skupinu jako předchozí a aplikace je zase stejná. Použití na noc i den pod krém.


U tohoto séra maminka efekt neviděla žádný,ale u suché pleti tatínek hlásil větší výživu, že mu díky séru lépe stačil denní krém. Nedráždí ani při aplikaci pod oči. Kromě lepší výživy si ,ale žádného efektu nevšimly. Více info zde. 

Shrnutí:
Plusy:
+ nedráždí
+ zlepšuje výživu
+ vhodný pro všechny typy pleti

Mínusy:
- žádný větší efekt se po použití nekonal

Hodnocení: 5/10

Vyhlazující sérum


Poslední bílé vyhlazující sérum má opět zlepšit hydrataci a okamžitě vypínat pokožku, redukovat vrásky. 


S tímto sérem byly rodiče nejvíc spokojení, efekt vyhlazení byl zde největší. Podle mě zde bude nejvíc i silikonů, protože bych řekla, že bude vyplňovat vrásky podobně jako báze pod makeup a kůže je poté na dotek jemná a taková hezčí. Drobné vrásky hezky pomůže vymizíkovat a opět nedráždí ani pod oči. Toto sérum je vhodné pro pleť již s viditelnějšími vráskami ,ale nedoporučila bych ho na pleť mastnou nebo výrazně smíšenou.

Shrnutí:
Plusy:
+ viditelně vyhlazuje pleť
+ pleť je po použití krásně jemná a vypadá celkově lépe
+ nedráždí

Mínusy:
- nebude vhodný pro mastnou nebo výrazně smíšenou pleť

Hodnocení:. 9/10

Tak a jsem u konce a co bych k tomu já osobně řekla na závěr? Samozřejmě jsem si po dobu testování všímala pokožky rodičů a celkově bych tuto řad charakterizovala jako čistě hydratační s jemným efektem na vrásky. Spíše bych ji opravdu doporučila pro mladší ročníky 25-30 let, které trápí sem tam nějaká vráska,ale spíš chtějí nerurální hydratační krémy. Od této řady bych nečekala zázraky,ale spíš takovou tu neutrální péči,když je vaše pleť normální bez obtíží. Dobře se snáší s makeupem, takže ideální pro dámy i slečny. V porovnání s ostatními lékárenskými značkami si myslím, že má o něco slabší efekty, ,je takové jemnější a bude asi vyhovovat víc citlivějším jedincům. Co se týče cen upřímně si myslím, že by mi k nim seděly o malinko nižší částky co se týče poměru cena výkon. Na otázku zda by si rodiče krémy koupily i sami byla odpověď vzhledem k jejich věku jasná a to ne. Již potřebují něco silnějšího. Ale mladším ročníkům bude kosmetika vyhovovat.

Doufám, že Vám recenze pomohla ujasnit pro koho krémy jsou ideál a pro koho nikoliv, že jste si udělaly obrázek co od nich čekat a co je nereálné. Pokud byste si chtěli přečíst recenze zákazníků koukněte se i na FB firmy. 

Děkuji za poskytnutí produktů k vyzkoušení Natur Produkt. 
Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky