3 Řasenky pod stovku

Dnes to vezmeme velmi rychle, v poslední době jsem vyzkoušela tři velmi levné řasenky pod 100 Kč a podíváme se na to jestli se dají srovnávat s těmi dražšími nebo jsou to úplné propadáky. Dvě mám od značky Miss Sporty a jednu jsem dostala zdarma k nákupu kosmetiky E style. 


Miss Sporty 3D Volumythic
Je rozhodně moje favoritka, má plastový kartáček s kterým se velmi dobře líčí jak horní tak i spodní řasy. Řasy jsou krásně rozčesané a velmi zvýrazněné! Navíc mi řasenka za celý den neopadává a ani se mi nerozmazává což mi dělá většina řasenek :/ Nevýhodu vidím ze začátku ve velkém množství barvy na kartáčku, takže si musíte dát pozor aby Vám řasy neslepila, chce to trochu cviku nebo přebytek barvy utřít do kapesníčku. Další nevýhodou je i to , že řasenku po cca 2 měsících většinou budete potřebovat vyměnit, rychle totiž vysychá,ale vzhledem k nízké ceně jí toto lze prominout. Takže pokud hledáte velmi dobrou řasenku, tak za mě tato není vůbec špatná a stojí za vyzkoušení. Oči nedráždí a to ani pokud nosíte kontaktní čočky. 


Hodnocení: 8/10

Miss Sporty Instant Volume 
Po úspěchu první řasenky z téhle mnou jinak opomíjené značky jsem chtěla vyzkoušet i další, jestli budou všechny stejně dobré. No a ...nejsou! Druhá řasenka má také plastový kartáček,ale již silnější a po celé délce stejný, s kterým se velmi špatně líčí spodní řasy. Opět je zde stejný problém ze začátku s velkým množstvím barvy a rizikem slepování řas, pokud si nedáte pozor. Bohužel řasy jsou méně výrazné a barvy dělá pod očima přes den šmouhy. Takže pokud na tohle trpíte stejně jako já je řasenka zralá na to letět do koše :/ Oči nedráždí a to ani pokud nosíte kontaktní čočky. 


Hodnocení: 3/10

E Style
Tuhle řasenku jsem ani neměla v plánu testovat a měla jít do nějaké soutěže nebo prostě jen někomu dál,ale po recenzi u Barušky ,kdy ji chválila jsem neodolala a vyzkoušela. Tak za prvé odpornější obal jsem dlouho neviděla, ale co stojí pár kaček, tak to hodlám prominout. ale vadí mi extra měkký hodně se ohýbající kartáček,který působí levně. Ale zase má hezký průměr a krásně se s ním líčí i spodní řasy. Neslepuje jako dvě předchozí,ale také dělá efekt přirozenějších málo výrazných řas. Bohužel mi řasenka trochu opadává a dělá opět šmouhy. Další nevýhodou je extra rychlé vysychání. A trošku mě po ní pálí oči. Takže za mě nic o co bych měla stát a koš si na ní smlsnul.

Hodnocení: 1/10


Komentáře

 1. Rychle, strucne, vystizne. Posledni rasenku nepoznam, ale ms jsem vyzkousela a souhlasim s tebou👍

  Andreablog

  OdpovědětSmazat
 2. Podle kartáčku se mi nejvíc líbí Estyle, ale asi bych nezkoušela ani jednu. Z drogerky mám nejradši řasenky Maybelline a Astor

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo kartáček až na jeho extrémní pružnost má nejlepší Estyle,ale jinak na nic. Já většinou kupuji Bourjois nebo Maybelline či nějaké dražší. Ale Miss Sporty 3D se mi dostala do ruky prakticky náhodou a překvapila mě mile, tak jsem dostala chuť zkoušet nějaké levnější :)

   Smazat
 3. Recenze velmi stručná ale to bohatě stačí. Z těch třech jsem vyzkoušela Miss Sporty 3D Volumythic a za mě je to skvělá řasenka za pár korun, spolu k ní bych přidala ještě jednu od Miss Sporty XXVolume která sice nedodá objem jak píše ale krásně oddělí řasy plus dodá řasám trochu zvýraznění. Miss Sporty je určena především pro holky které s líčením začínají a v tom jsou tyto řasenky ideální.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě není nad čím se rozepisovat, nic z čeho si člověk úplně sedne na zadek :) Ale jako za ty penízky 3D Miss Sporty je opravdu povedená

   Smazat
 4. Super recenze. Žádnou jsem nezkoušela, popravdě ty značky ani moc nemusím :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tom jsme stejně, Miss Sporty jsem naposledy měla v 15ti a to už je sakra doba :D A EStyle jsme nedávno koupila paletku a nějak mě neuchvátila takže nic co bych musela mít zas :)

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky