Zázrak v boji s lupy

V poslední recenzi na přírodní šampon na lupy jsem Vám slibovala recenzi na TOP šampon, který opravdu funguje a zbaví lupů. No tak tady je, jedná se o maličký bylinkový šampon z tradiční čínské medicíny dostupný na oficiálních stránkách TCM zde.  Jedná se o malé 80 ml balení vycházející z čínské medicíny, takže bylinky tu jsou opravdu sestaveny tak aby léčily.


Balení je takové nic moc, obyčejné a prostě levné. Ale co hlavně , že má šampon pomáhat. Na tento šampon jsem narazila náhodou, když už jsem si nevěděla rady s lupy na které trpěl přítel. Já tyto problémy naštěstí neznám. Ale přítel dostal dárkem od sestry kvalitní profi kosmetiku Kerastase včetně spreje na podporu růstu vlasů, používal ho asi měsíc a to mu právě extrémně rozjelo lupovitost a podrážděnost pokožky. Ihned jsme sprej přestali používat a mysleli , že vše odezní a nic. Pokožka se odlupovala i ve větších "plátech" no nebylo to nic pěkného. Plus byla prostě podrážděná. V tuto chvíli jsme na testování dostali přírodní šampon na lupy z eshopu Hristina - celá recenze zde - a ten zabral cca na 50% , takže výrazné zlepšení,ale dál nic. Už jakoby to nedovedl dotáhnout do zdárného konce. Takže jsem pátrala dál po netu co by mohlo pomoci a mohlo by to být silnější než tento. Nechtěla jsem už chemické , jednou měl totiž přítel Loreal profi na lupy a osypala se mu po něm neskutečně vlasová pokožka, takže chemii jsem zavrhla. No a pak jsem narazila na eshop TCM kde prodávají nejen potravinové doplňky,ale i něco málo z léčivé kosmetiky. Šampon není drahý, stojí 175 Kč ,ale je hodně maličký, sama jsem ho na své dlouhé vlasy nezkoušela, takže nevím jak moc rychle mizí,ale přítel ho má určitě v době intenzivní léčby cca 2-3 měsíce a nyní mu vydrží i 4-5 měsíců. Takže to docela jde. Stačí mu velmi malé množství. Ale samozřejmě záleží na hustotě a délce vlasů, věřím , že se tato kúra může i trochu prodražit,ale když si vezmu kolik mnohem dražších produktů člověk zkusí tak Vám asi nebude líto utratit víc za něco co funguje že?


Šampon tedy v sobě kombinuje výtažky z chryzantémy, jerlínu a dalších bylinek,které se v tradiční čínské medicíně využívají po staletí k léčbě kožních zánětů bakteriálního nebo plísňového původu, který je většinou pravou příčinou lupů. Pokud to tedy nejsou jen občasné lupy z přesušení. Šampon má načervenalou barvu a gelovou konzistenci, vůně je taková bylinková, nic úžasného ,ale ani to nesmrdí. Takže neutrální aroma dá se říct. Používá se denně do vymizení příznaků a poté už jako udržovací kúra 1x týdně v kombinaci s vaším šamponem, samozřejmě to nesmí být šampon,který Vám obtíže způsobuje. Přítel kombinuje právě s výše zmíněným od Hristiny.


Když měl lupy ještě v aktivní fázi tedy vyléčené pouze na 50% a poté použil tento léčivý šampon , výsledků jsme si všimly už asi po třech umytích. Pokožka byla víc zklidněná a zdálo se, že lupy jsou méně patrné. Po dvou týdnech už po nich nebylo téměř ani památky :) Takže po dvou týdnech začal střídat šampony nejprve ob den a poté prodlužoval a nyní pouze jednou týdně použijete tento a vše je v pořádku. Lupy vůbec nejsou , vlasy i pokožka vypadají mnohem zdravěji. Takže se jen modlím aby nám ho sem nepřestali dovážet! Protože tenhle doslova zázrak v lahvičce doma už mít rozhodně musíme. Takže určitě vyzkoušejte a doufám, že Vám zabere tak jako nám. Kdyby sem ho objevila dřív dost nám to ušetřilo peníze za profi šampony, které stojí mnohdy i 500-800 Kč. V eshopu se dá samozřejmě objednat k zaslání poštou nebo pokud jste z Prahy, objednáte a vyzvednete rovnou kousek od Národního divadla a platit na místě  můžete kartou. 


Shrnutí:
Plusy:
+ opravdu účinně léčí pokožku a výsledky se dostavují velmi rychle
+ nejlepší co jsme na boj s lupy vyzkoušeli
+ opravdu léčí, nejen potlačuje

Mínusy:
- cena vzhledem k množství
- dá se zatím sehnat jen na jednom eshopu

Hodnocení: 10/10

Komentáře

  1. Ten obal sa mi neskutočne páči! :D Musí to byť ozaj skvelý produkt :)

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky