Vlasová kosmetika Loreal - Mythic Oil

Asi jako všichni, kdo si objednali Ladybox a našli v něm plná balení profi L’Oreal šamponu a kondicionéru z řady Mythic Oil poskočilo srdce radostí, konečně na zkoušku profesionální vlasová péče v plné velikosti! Já měla již možnost vyzkoušet vzoreček, ale z toho se nic nepozná, takže jsem byla ráda, že můžu pořádně otestovat. Šampony jsou poměrně hezky balené, do průhledné zlatavé lahvičky s praktickou pumpičkou, což oceňuji.Jsou o velikostech 250 ml šampon a 190 ml kondicionér, ceny se pohybují kolem 200-250,-, ale dají se sehnat v akci i za méně. Neobsahují silikony a mají gelovou konzistenci, což mi většinou nevyhovuje. Gelová vlasovka je pro mě prostě málo výživná a bohužel to není výjimkou ani v tomto případě :/ A co nechápu jsou zlaté třpytky v obou produktech, z vlasů se stejně vymyjí, takže jsou tu jen, aby byly líbivější za což bod dolů, je to zbytečné a neefektivní, takže proč je sem dávat??

Naopak za co rozhodně body nahoru je vůně, krásně orientální a na vlasech i vydrží! :)Bohužel na mé melírované vlasy je výživa minimální, takže mi péče nevyhovuje, vlasy sice neplihnou, ale jsou takové sušší. Špatně se rozčesávají a ani se moc nelesknou. Takže komu Mythic Oil v této formě doporučit? Pro vlasy normální, nebarvené nebo maximálně po přelivu.

Shrnutí:
Plusy:
+ krásně voní a vůně ve vlasech vydrží i dost dlouhou dobu

Mínusy:
- vlasy se o něm špatně rozčesávají
- nedodávají žádný výraznější lesk
- třpytky se z vlasů vymývají, takže absolutně nefunkční
- nevhodné pro sušší nebo melírované vlasy

Hodnocení pro melírované, sušší vlasy: 1/10

Komentáře

 1. Tohle je pro mě velký zklamání, po použití se můžu udrbat a hrozně se mi vlasy mastěj. :-/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mastí? Aha to já právě naopak, neplihnou ,ale i na dotek jsou takové nezdravé, suché :/

   Smazat
  2. Mastí úplně šíleně. Normálně si vlasy myju třeba po čtyřech dnech, třetí už je mám šíleně ošklivý. Mamče se vlasy nemastí vůbec a kolikrát vydrží přes týden a s timhle šamponem je má taky pěkně ošklivý.

   Smazat
  3. No prostě šampony na dvě věci co ?:))) No ale stejně je mi líto je vyhodit. Ale nekoupila bych je už ani v 90% slevě!

   Smazat
  4. Mně taky hrozně zmastily vlasy.. :(

   Smazat
 2. Mě hrozně tyto dva přípravky lákají, ale potřebuji péči pro barvené vlasy:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi bych koupila jiné nebo zkusila od kadeřnice dostat alespoň vzoreček na vyzkoušení.

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky