Loccitane - Levandulová tělová řada

Tak tohle je jeden z nejkrásnějších a rozhodně nejvoňavějších letošních dárečků. Navíc jsem ho dostala již před Vánoci, takže jsem se s ním mohla kochat a "mazlit" o trochu dřív. Dáreček je to nádherný a víc než štědrý, moc se mi líbilo i samotné balení, krásná modro-zlatá krabička s mašlí, uvnitř se skrývaly ty nej levandulové produkty v péči o moje ručičky :) Ihned po otevření mi bylo jasné, že se jedná o levanduli, jelikož sáček plný krásně voňavé levandule se nezapřel, ten hned putoval do šuplíku se spodním prádlem, kde mi nádherně voní kdykoli šuplík otevřu :)Další položkou z krabičky bylo Tekuté mýdlo s levandulí, opět vše krásně zabalené. Má výrazné levandulové aroma, které na pokožce zanechá i po umytí nějakou tu chviličku, ruce opravdu jak slibuje nevysušuje, tak jako jiná mýdla na ruce. Ale žádného dalšího benefitu jsme si bohužel nevšimla.

Hodnocení: 9/10
Dalším stejně krásně baleným kouskem je Levandulové mléko na ruce, opět v praktické pumpičce. Mám ho na umyvadle hned vedle mycího gelu, takže hned jak ruce umyji, otřu, jdu se namazat – takže konečně se učím pravidelně se starat o ruce!! :) Ve složení najdete také med a bambucké máslo. I když dle ingrediencí se zdá, že se bude jednat o hutný a špatně vstřebatelný krém/mléko, opak je pravdou, nádherně se vstřebá a jedno pumpnutí vystačí na obě ruce pěkně až k loktu! Kůže je pak krásně jemně vyživená bez pocitu mastnoty nebo lepivosti. Krémy na ruce prostě umí na jedničku. A ta vůně? Ta vydrží úžasně dlouho.

Hodnocení:9/10

Dále je zde menší cestovní balení Levandulového krému na ruce v tubičce, složením je totožné s mlékem,ale má být hutnější, což je pravda,ale vstřebává se snad ještě líp než mléko, což mi hlava nebere,ale je to tak.Ten krém mě fakt nadchl!! Víc vyživný a přesto se vstřebává rychleji.
Hodnocení:10/10

Posledním dárečkem je cestovní balení sprchového gelu Levandule na celé tělo, balení se mi moc líbí, opět silná levandulová vůně, ta už na těle tak dlouho nevydrží a celkově mě asi tento produkt ze všech až tak neoslovil, prostě sprchový gel, sice nevysušuje tak jako jiné gely,ale zázrak to také není.
Hodnocení: 5/10A co vy milujete stejně jako já tuhle značku? 

Komentáře

 1. L'occitane mám docela ráda, ale jsem docela hotová z jejich cen. Takže většinou vyhlížím slevy, a sem tam si něco pořídím ve slevě :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo ty ceny člověka pomalu oslepí :/ Teď mají hodně dobré slevičky

   Smazat
 2. Souhlasím s Claire. Taky mám tuhle kosmetiku ráda, ale ceny mě vždycky položí :-) Poměrně často ale mívají různé slevy, takže se občas vyplatí vyčkat :) a při založení klubové karty jsem dostala zdarma malou sadu obsahující krém na ruce, tělové mléko a sprchový gel, což bylo velmi příjemné :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi si musím taky založit kartu :)

   Smazat
  2. Doporučuji :-) Nic to nestojí a ještě se člověk může těšit z malého dárečku :-)

   Smazat
 3. L'Occitane je srdcová záležitost... jedna z mých největších kosmetických lásek vůbec :-) radši jsem nikdy nesčítala ty utracené částky... :-D
  Bebe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se nedivím , že to radši nepočítáš :)))))

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky