RECLAR ION MIST IONIZAČNÍ SPREJ

Už mám doma nějakou tu dobu tento Reclar Ion Mist pro hydrataci, osvěžení i aromaterapii Vaší pleti. Oficiální popis je trošku jiný a to, že Vás tento přístroj ochrání 24h před vnějšími vlivy a nečistotami…no k tomu se asi nebudu raději vyjadřovat, to je jak tvrzení na deodorantech, že poskytují 24h ochranu a podobné marketingové tlachy a o těch tento blog rozhodně není. Takže se reálně podíváme, proč je tenhle kousek absolutně skvělý a proč by ho doma měl mít každý "gurmán" v péči o pleť a zbystřit by měli všichni milovníci hydrolátů. Jedná se o velmi elegantní a designově povedený malý přístroj do kterého doléváte pleťovou vodu, respektive ideálně velmi kvalitní hydrolát, a následně aplikujete na pleť formou jemné mlhy. Vůbec se jemnost mlhy nedá srovnávat s klasickým sprejem, zde není pleť jakoby mokrá, ale pokrytá jemnou vlhkou mlhou, takže se nemusíte bát používat ho přes make-up. Výhodou je velikost balení, je malé a vhodné i sebou do kabelky. Těsní skvěle, nemusíte se bát rozlití a funguje díky jedné tužkové baterce. Takže nic, co byste museli nabíjet USB jak je dnes zvykem. Na výběr máte ze dvou barev – bílá a černá. Já si zvolila černou verzi, která na mě působí elegantněji.

Reclar Ion Mist bude fungovat dvěma hlavními principypodle druhu vody, kterou do ní dáte  (např. mátový hydrolát – osvěžení, růže – zklidnění apod.) a pak samotná funkce Ion Mistu (mění nabití iontů tekutiny - lepší vstřebávání a díky vibračnímu ultrazvuku jemná mlha, která se vstřebává do pleti mnohem lépe). 

Jak vlastně taková ionizace funguje? Při ionizaci vznikají záporné ionty, takzvané anionty. Naše pleť je nabita jako kationt, tedy kladně. Pokud na ní použijeme vodu upravenou do záporného náboje, je samozřejmě k pleti více přitahována, lépe se tedy do pleti vstřebává a následně tím pomáhá lepšímu vstřebávání všech nanesených produktů. Skvělé je to tedy u aplikace olejů, to pleť opravdu hojně zvlhčím mlhou a následná aplikace je o to lepší i příjemnější. Jako vedlejší efekt záporných aniontů, je jejich antibakteriální efekt, takže trošku může napomoci i v boji s akné (ale samozřejmě se tu bavíme o opravdu podpůrném efektu!).

Navíc je zde zabudování LED UV světlo pro dezinfekci vody, takže se nemusíte bát, že by se Vám zde voda rychle kazila, samozřejmě se počítá s tím, že vodu spotřebujete rychle, při používání 2x denně. Ne, že sem nalijete hydrolát, použijete jednou a pak po měsíci znovu! To je pak jasné, že podle teploty okolního prostředí, kde přístroj skladujete, nebude hydrolát zrovna v top stavu a raději vše vylijte, jemně vyčistěte a nalijte novou vodu. Nebudu Vám zde rozhodně tvrdit něco o sterilizaci nebo že se Vám bakterie budou vyhýbat obloukem celý den jen díky aplikaci mlhy. To jsou pravdu hlouposti a reklama, ale je dobré, že se nemusíte díky této LED části, bát o rychlé znehodnocení tekutiny, kterou použijete. Jako další benefit je jemnost mlhy, díky této úpravě je vůně hydrolátů intenzivnější a více si jí vychutnáte. Toto není sice nikde napsáno, ale poznáte to hned po první aplikaci. Pokud použijete na hydrolát klasický sprej je vůně prostě malinko slabší než při použití Reclar Ion mistu. Jasně, že používám i běžné spreje, ale tohle s nimi buď zkombinuji nebo nosím s sebou v kabelce, záleží podle chuti. Za mě je to skvělý kousek, který sice doma mít nutně nemusíte, ale spíše skvěle doplní Vaší stávající péči. Je to prostě luxusní vychytávka, kterou jsem si neskutečně oblíbila a rozhodně doporučuji i jako dáreček pro všechny milovníky Skin care.

Shrnutí:
Plusy:

+ krásný a funkční design
+ malá velikost, ideální i do kabelky
+ velmi jemná mlha, skvělé tedy i přes make-up
+ technologie ionizace + LED UV
+ můžete použít jakýkoliv hydrolát
+ prohloubení aromaterapeutického zážitku z hydrolátů


Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky