FRUIT PIGMENTED® PALETKA ROSE GOLD od 100%Pure

Paletka od značky 100%PURE je moje v pořadí již druhá, tu první jsem používala sice ráda, ale více méně nárazově, byla velmi jemná, tělová a vhodná pro všechny, a hlavně ty kdo s líčením začínají. Za to tahle verze Rose gold, tak to je pro mě opravdová bomba! Tak krásné a výrazné odstíny, ideální na léto pro lehce opálenou pokožku, v žádné jiné paletce nemám. Pomalu už po jiné nesahám a vláčím ji všude sebou i když to úplně není potřeba, výdrž stínů je totiž parádní, s bází vydrží absolutně celý den a bez báze v top stavu minimálně 9-10 hodin.


Samozřejmostí je jako u předchozí paletky, že je pigmentována ovocem, čistě přírodní a veganská.V paletce najdete teplejší tóny, jak už samotný název Rose Gold napovídá. Všechny mají lesk a třpytky, ale velmi jemné, žádné obří kusance jako u levnějších paletek.Paletka obsahuje rozjasňující pudr, tvářenku a stíny.

Oficiální názvy a popisy níže:

Prism: světlý, růžovo-zlatý odstín s perleťovým třpytem.
Primp: měděno-narůžovělý odstín s nepatrným zlatým třpytem.
Luster: teplý bronzový odstín se švestkovým podtónem a třpytem.
Gleam: světlý, růžovo-béžový odstín s růžovým podtónem a třpytem.
Glimmer: růžovo-zlatý odstín se třpytem.


Rozjasňující pudr je jemný, ale přesto dostatečně výrazný, používám ho i jako stín. Tvářenka je za mě trošku výraznější a používám jí jen občas a už k ní nepoužiji lesklé či třpytivé stíny, nebo lze opět použít jako oční stín. Jinak všechny oční stíny jsou k sobě nádherně kombinovatelné a doplněné o černou nebo hnědou oční linky je líčení opravdu luxusní.


Pozor na pigmentaci, je opravdu výrazná, stačí jemně nanášet a na den je barvička dostačující. S paletkou vykouzlíte i líčení na večer nebo na letní party, které bude velmi výrazné.

Paletka, jak už je u 100% Pure zvykem trošku práší, to je asi její jediné mínus, ale mě tohle všeobecně příliš nevadí, za to krásné složení, které najdete zde, ji to rozhodně prominu. Za mě je nejlepší používat na stíny prsty nebo pěnové aplikátory, se štětci to jde o maličko hůř. A hodnocení? Rozhodně nekrásnější paletka, kterou jsem doma kdy měla.

Hodnocení:10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky