ŘASENKA NA OBOČÍ S VLÁKNY ZE ZELENÉHO ČAJE 100% PURE

V poslední době se mi velmi dobře daří nahrazovat některé nepřírodní kousky v mé dekorativce těmi s hezčím, přírodním složením, a to většinou díky značce 100% Pure, která má za mě opravdu velmi kvalitní kousky a téměř se všemi jsem hodně spokojená. A díky Míše jsem nyní objevila i tuto dokonalou řasenku na obočí v odstínu Soft Brown, který je ideální pro nás světlejší typy a celkově pro blondýnky. V nabídce je ještě klasicky hnědá pro trošku tmavší tóny obočí.


Přiznám se předem, že rozhodně nepatřím do kultu mít obočí tlusté jak dva prsty, podle pravítka s ostrými liniemi nebo si ho snad líčit půl hodiny. Kromě make-upu na přehlídky, fotky nebo něco speciálního mi to přijde nepřirozené a působí to divně. Jsem zastáncem přirozeně vypadajícího obočí, které je dokonale upravené ve smyslu depilace, zastřihnutí chloupků apod. Samozřejmě něco jiného je pokud vám chloupky nerostou nebo máte někde mezery, pak je jasné, že úprava v líčení musí být preciznější, ale i tak by se podle mě, měl člověk snažit, aby vypadalo obočí jako obočí a ne jako dílo od Picassa.

Za druhé trpím na ucpávání pórů a v kosmetice mi jen tak něco nesedne, takže jedno upozornění…pokud jste náchylní na pupínky a dělají se vám občas i v obočí, vězte, že je to vinou produktu, který na obočí používáte. Já jsem dlouho měla v oblibě dvě značky, které neměly přírodní složení a po jejich vysazení a přechodu na tento produkt se mi nevytvořil ani jeden pidi pupínek, takže záleží i na tom co používáte v oblasti obočí. Tato řasenka je skvělá, neucpává póry a umí vše co její nehezké chemické kolegyně.


Ale teď už zpět k produktu jako takovému. Odstín je tedy velmi přirozený a ideální pro všechny světlovlásky a bledulky. S řasenkou se pracuje velmi snadno a vytvoříte s ní dle namočení kartáčku velmi přirozený nebo i výraznější look. Vlákna ze zeleného čaje udělají objem, takže bude skvělá i pro ty z nás, co nemáme extra husté obočí. Navíc obsahuje i vitamíny, které obočí víc, než ocení, jelikož na tuto oblast se trošku zapomíná. Líbí se mi, že je textura lehká až gelovitá, nic extra hustého. Také velmi rychle zasychá a dokáže bez pocitu „ztvrdnutí“ fixovat obočí pravdu celý den, a přesto jde dobře odlíčit. Takže za mě opravdu skvělý kousek, který mohu vřele doporučit a u mě doma už na obočí nic jiného nenajdete. Práce s řasenkou je rychlá, efektivní a docílím s ní přesně toho efektu, který potřebuji. A navíc má hezké složení viz níže.


SLOŽENÍ INCI
Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Coconut Stearic Acid (Coconut Acid), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Fiber, Pantothenic Acid (Pro-vitamin B5) and Fucus Vesiculosus (Seaweed) Powder, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Passiflora Alata (Maracuja) Seed Oil, Extracts of Calendula Officinalis Flower (Calendula Hydrosol), Oryza Sativa Germ Powder (Rice Powder), Theobroma Cacao Extract (Cocoa Powder), Coffea Arabica Seed (Coffee Beans), Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem, Passiflora Alata (Maracuja) Seed, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Vegetable Glycerin, May Contain Iron Oxides.

Shrnutí:
Plusy:
+ obočí vydrží upravené opravdu celý den
+ pěkné složení
+ neucpává póry
+ skvělý odstín pro blondýnky
+ dá se s ní docílit výraznějšího i velmi přirozeného efektu
+ nedrolí se
+ pomáhá vytvořit přirozený objem
+ jednoduchá aplikace
+ krásný obal

Mínusy:
- Nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Jaké přípravky používáte na obočí vy? Preferujete tužky, řasenky, vosky nebo stíny? 

Komentáře

Oblíbené příspěvky