DLOUHOTRVAJÍCÍ TEKUTÉ OČNÍ LINKY – ODSTÍN DARK CHOCOLATE 100%PURE

Již jednou se mi velmi osvědčily přírodní tekuté linky, a to od značky COULEUR CARAMEL na doporučení Míši z eshopu Krásná každý den, takže, když jsem se rozhodovala zda si je pořídím znovu nebo vyzkouším nějaké od 100%Pure, řekla jsem si, že pro Vás bude přínosnější vyzkoušet něco nového. A opět jsem nesáhla mimo, jelikož Dlouhotrvající tekuté linky značky 100%Pure v pro mě netradičním odstínu Dark chocolate, jsou absolutně úžasné.


Odstín tmavé čokolády je tmavě hnědá barvička s teplým podtónem, která je lesklá, nejedná se o matnou linku. Na oku velmi rychle zaschne a vytvoří takový až malinko kovově-hnědý lesk. Je to velmi zajímavé, méně tradiční, ale zase nic, co by bylo nevhodné na běžné denní nošení. Linky jsou pigmentované čajovými lístky černého čaje a obsahují mnoho zajímavých látek viz složení níže. Díky složení jsou tedy hydratační, nevysušují, jsou antibakteriální, a přitom nedráždí oči ani oční okolí. Jsme nositelka kontaktních čoček, takže za mě mohu i v tomto ohledu vřele doporučit. Opravdu nedráždí.

SLOŽENÍ INCI
Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Camellia Sinensis (Organic Black Tea) * Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf and Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Mica, Extracts of Lonicera Caprifolium Flower, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower and Curcuma Longa (Turmeric). * Certified Organic.


Co se týče obalu je hezký a nápaditý, stejně jako celá dekorativní kosmetika od 100%Pure. Linky padnou dobře do ruky a hezky se s nimi pracuje. Štěteček není příliš úzký ani široký, dá se s ním tedy udělat velmi tenká nebo naopak silnější linka. Jen je s nimi potřeba pracovat rychleji, jelikož poměrně rychle na pokožce zasychají. Poté vydrží bez sebemenší újmy celý den, dokonce i vyšší teploty, a to bez rozmazání. A přitom jdou snadno odlíčit, aniž by byl potřeba odličovací prostředek na voděodolný make-up.


Za mě jsou toto další vynikající linky s pěkným složením. Z těchto dvou recenzí vyplývá, že linky skutečně nejsou potřeba z konvenční kosmetiky plné syntetické chemie, ať už totiž zvolíte tyto 100%Pure nebo Couleur Caramel nesáhnete vedle a budete velmi spokojené.


Shrnutí:
Plusy:
+ snadní manipulace
+ zvládnete s nimi tenkou i silnější linku
+ opravdu vydrží celý den bez rozmazávání nebo drolení
+ nedráždí
+ mají zajímavou tmavě hnědou, lesklou barvu

Mínusy:
- Nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky