BAMBUSOVÝ PUDR 100%PURE

Po delší době si dnes dáme recenzi na něco ze sekce dekorativní kosmetiky, a to konkrétně na Transparentní pudr značky 100 %Pure, který jsem si vybrala na testování u Míši – Krásná každý den. Tenhle pudr všichni chválí a jsou nadšení z jeho sametového finiš. Takže jsem si řekla, že je načase ho vyzkoušet a třeba tak objevit můj best produkt z dekorativky.


Pudr je průsvitný, transparentní, tzn. že se přizpůsobí tónu Vaší pleti a můžete tak doma mít jedné pudr jak na zimu, tak na léto. A přesně takové produkty mám nejraději, preferuji sypké a transparentní pudry už hodně dlouho, je to asi jedna z nejpraktičtějších věcí vůbec. Pudr vyhlazuje póry a nezvýrazňuje vrásky, eliminuje lesk pleti a neucpává pokožku, jako pudry silikonové. Složení je velmi jednoduché – obsahuje Bambusový oxid křemičitý, nic víc. Takže ideální pro všechny z Vás, co mají rády méně složek v péči nebo dekorativní kosmetice.

Složení: bambusový oxid křemičitý.


Pudr má, jak už je u 100 %Pure zvykem, krásné a luxusní balení. A musím uznat i velmi praktické, samotný pudr kryje jemná síťka a víčko je vystouplé v místě síťky, takže, když pudr zavřete máte jistotu, že se nebude sypat ani uvnitř balení a ani jinam. Za to dávám obrovské plus a hodně vyhlášených firem by si z toho mohlo vzít příklad.

Pudr je extrémně jemný, asi nejjemnější pudr, jaký jsem v životě měla a viděla, opravdu jemný prášek. Stačí maličké množství na celá obličej i krk. Akorát pozor, je tak jemný, že hodně práší, takže doporučuji líčit se před tím, než se obléknete…a tady nastává jediné mínus celého produktu, tedy pro mě…nikde jinde, u někoho jiného jsem to nečetla a kvůli tomu ho bohužel nemohu používat, což mě neskutečně mrzí. Pudr je tak jemný, že když ho použiji dostane se mi do očí a pod kontaktní čočky a celý den mě pak pálí oči. Zkoušela jsem se pudrovat štětcem, beauty blenderem, mimo oblast očí a stejně to nepomohlo, pudr je jemňoučký a zvedne se hned obláček prášku a asi se dostane do očí, na řasy a pak na čočky. Musím potom x krát oči vyplachovat, než mohu nějak fungovat. Nejedná se o alergii, pokožka se s pudrem kamarádí víc než dobře, jedná se pouze o mechanický problém, kterému prostě nelze zabránit. Je možné, že na to mám i citlivější oči a někomu to vadit nebude, jen pozor u nositelek čoček…zkoušela jsem i čočky nasadit až poté a nepomohlo, jak říkám prášek může ulpět na řasách a poté se dostat do oka…Je to obrovská škoda, ale upřímně si myslím, že to asi bude problém pomalu jen u mě :/

No, když pominu tohle, jedná se o nejlepší pudr jako jsem, kdy měla. Udělá sametový finiš, neskutečně dlouho pleť vydrží matná, a to i v těchto vedrech!!! Je mnohem lepší než vyhlášené Sephora značky, opravdu nezvýrazňuje vrásky a póry vypadají jak po zásahu Photoshopem. Na pokožce ho necítíte, je prostě úžasný …a to víc mě štve, že s ním prostě s čočkami nemůžu fungovat. Když jsem ten den měla brýle, bylo vše v nejlepším pořádku. Noc nic, tohle nebudu brát jako celkové mínus, jelikož to je asi jen můj problém. A všem ostatním vřele doporučuji vyzkoušet, protože budete absolutně nadšené, lepší kousek jsem doma neměla.


Shrnutí:
Plusy:
+ neskutečně dlouho vydrží líčení matné, ale tak přirozeně, nic, co by vypadalo špatně
+ nezvýrazňuje vrásky a ani póry
+ dělá Photoshop efekt
+ sametový na dotek
+ jednoduché složení
+ stačí maličké množství
+ líčení vydrží velmi dlouho, nejlepší fixační pudr, co jsem vyzkoušela

Mínusy:
- Nenašla jsem (respektive u mě nemožnost nosit ho s čočkami, ale to považuji spíše za můj osobní problém)

Hodnocení: 10/10

Zkoušeli jste tento pudr? Nebo všeobecně jak snášíte jemné pudry pokud nosíte kontaktní čočky? 

Komentáře

  1. Mne by to asi robilo problém tiež. Používam sypké púdre, ale nezvyknú tak veľmi prášiť. Ja si ich nanášam labutienkou a iba ich pritláčam na pleť, nikdy nerobím ten práškový efekt nakoľko mi tak púder príliš pleť nezmatní. Značka je dobrá a poznám ju, no žiaden produkt som zatiaľ neskúšala. Ja mám aktuálne púder od Mary Kay a potom sa chystám vyskúšať ryžový.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky