Enzymatický peeling Syncare

Poslední dobou hledám dokonalý enzymatický peeling, který by mi nahradil velmi dobrý peeling od Kneipp, sem tam se objevilo pár velmi dobrých, ale pořád nějak nejsem „ohromená“ takže hledám dál. A tak mi do nákupního košíku spadli tento enzymatický gel od Syncare.


Má velmi jednoduché složení, žádné dlouhé okecávání. Peelingové složky tu jsou Urea, kyselina Lipokaprylová a Subtilisin.

Složení :
Aqua , Urea , Alcohol denat. , Xanthan Gum , Capryloyl Salicylic Acid , Subtilisin ,Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin

Použití je také velmi snadné, nanáší se na vyčištěnou, odlíčenou plet mimo očního okolí a okolí rtů. Necháte působit dle citlivosti Vaší pokožky od cca 5-30 minut, což je maximální výrobcem doporučená doba. A poté smyjete vlažnou vodou.Gel je středně hustý, na pokožce dobře drží, nestéká a ani nějak nepříjemně nezasychá. Peeling poštipuje, po prvním použití to bylo více nepříjemné a při pravidelné aplikaci se intenzita poštipování mírní. Což je u některých AHA nebo Enzymatických peelingů poměrně běžné. To by mi ani nevadilo, pleť po něm nemám červenou a ani zarůžovělou. Nechávala jsem na poprvé raději jen pět minut a časem jsem se dostala na 15 minut. A frekvence cca 1x týdně nebo 1x za 14 dní a samozřejmě lepší je aplikace na zimu nebo podzim, v létě pak doporučuji používat vyšší SPF.

Co je ovšem hlavní, je efekt…no upřímně, tady nic moc nevidím, chová se to jako průměrný peeling. Pokožka je po něm spíše staženější, ale že bych si všimla nějakého super efektu, rozjasnění nebo hlaďoučké pokožky to tedy opravdu ne. Dávala jsem peeling i sestře a mamce a nikdo z nich z produktu nadšený nebyl. Za mě je tohle propadák, čekala jsem od něj něco víc. I obyčejný „neenzymatický“ peeling má pro mě lepší efekt.Shrnutí:
Plusy:
- Jednoduché složení i aplikace
- Možnost nechat působit dle vašeho typu pokožku a citlivosti
- Stačí na jedno použití malé množství

Mínusy:
- Nevšimla jsem si téměř žádného efektu, chová se jako velmi průměrný peeling
- Za mě tedy nedoporučuji

Hodnocení: 0/10

Komentáře

 1. Anonymní6/28/2019

  Zdravím, vypadá dobře! Na začátku byla zmíněna značka Kneipp. Koukala jsem na tuhle peelingovou masku: https://www.kneipp.com/cz_cs/produkty/pletova-slupovaci-maska?___store=cz_cs - určitě ji vyzkouší, vypadá moc dobře. Takže moc děkuji za sdílení myšlenek, snad mi bude vyhovovat :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj zmiňovaný Kneipp není maska, ale byl to jejich práškový enzym peeling, již ho delší dobu neprodávají. Masku tedy neznám.

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky