Oční masky Filorga - Optim Eyes

Delší dobu jsme tu neměli nějaké ty oční masky, neustále dokola si kupuji moje oblíbence – noční masky od Patchology, ty jsou skvělé. Ale sem tam stále ještě zkouším i noviny a dnes vám zde jednu takovou přestavím. Jedná se o tyhle „stylové“ černé patch masky od Filorga – Optim-Eyes. Cenově jsou o trochu levnější než právě Patchology ze Sephory, balení stojí cca 900Kč, ale je jich tam pouze 8 párů. Takže ve finále jsou tedy mnohem dražší, takže stojí za to nebo ne?


Oční masky Filorga jsou tedy ve formě náplastí/patchů, jsou černě zbarvené a krásně přilnou k oku, jsou tak akorát tenké a nemají moc tendenci sjíždět, takže s nimi nemusíte vyloženě ležet. Jsou určené hlavně na redukci otoků a tmavých kruhů, plus mají mít samozřejmě efekt i na vrásky. Oční okolí má tedy pak být projasněné, bez toků a se sjednoceným tónem pleti v těchto partiích. A to tedy díky chrpě, vilínu, vitamínům a peptidům.

Filorga samozřejmě není čistě přírodní značkou, spíše bych jí přirovnala k takové lepší a zajímavější lékárenské kosmetice s nádechem profi. Ale nejsem na tuto značku a asi ani nehodlám být odborník, víte, že u mě doma z 99 % převažuje přírodní péče a jen sem tam zkusím nějakou tu klasiku, právě většinou ve formě masek.


Masku aplikujete na suché a čisté oční okolí a necháte působit minimálně 15 minut. Já osobně nechávala půl hodinky, prostě dokud je maska hezky vlhká přijde mi škoda ji vyhodit. Maska nikterak nepálí, nepoštipuje a ani jiným způsobem nedráždí oční okolí. Pro mě, ne moc výhodou je tvar a délka, nebude sedět dokonale všem typů obličeje. Přijdou mi docela krátké a až hodně vykrojené, oproti Patchology menší komfort.


Ale nejdůležitější jsou účinky, takže upřímně mohu napsat, pokud jste nezkusili Patchology a nehodláte si je koupit, klidně zkuste Filorga a vcelku budete spokojené. Ale žádná zázrak se za ty peníze se nekoná. Maska hezky hydratuje a nepatrně oční okolí prosvětlí. Na vrásky to efekt téměř nemá žádný. Rozhodně to samozřejmě je lepší než drogerie, o tom není sporu. Ale je mnohem horší ne 100 % Pure nebo moje best Patchology. Takže za mě nedoporučuji, vzhledem k ceně mi to přijde neadekvátní efekt. A já už kupovat nebudu.


Shrnutí:
Plusy:
+ nedráždí
+ oční okolí mírně prosvětluje
+ nedráždí
+ krásně zabalené

Mínusy:
- Cena versus výkon = nevyplatí se
- Poměrně malý efekt
- Téměř nulový efekt na vrásky
- Jsou docela krátké a hodně vykrojené

Hodnocení: 5/10

Komentáře

 1. Oční masky jsem nikdy nezkoušela.. :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě vyzkoušej, všeobecně oční masky jsou velmi přínosné pro tyto citlivé a namáhané partie.

   Smazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky