Avril - přírodní laky na nehty

Pokud řešíte přírodní kosmetiku, nejspíš postupně budete chtít nahrazovat co možná nejvíce produktů i mimo péči, třeba právě laky na nehty, těmi šetrnějšími. Já osobně nosím na rukou Shellac, tedy zapékací lak na nehty, není přírodní, ale drží skvěle a odpadá mi čas na časté opravování nehtů apod. Ale na nehty na nohou používám jen přírodní laky a občas dávám i těm na rukou pauzu, kdy je dva až tři dny jen opečovávám, dělám masky a lakuji jen minimálně nebo přírodními barvičkami. Ale zatím co jsem zkoušela nebylo nic moc, barvy nekryly nebo absolutně nedržely. Takže jsem byla hodně skeptická i k této firmě.Ale z e-shopu Nuspring mi chtěli jako překvápko přeci jen poslat pár barviček od Avril, že prý budu mile překvapená. No a měli pravdu. Laky nejen, že jsou bez ftalátů, parabenů, formaldehydu apod., ale navíc jsou víc než skvělé. 

Nanáší se velmi dobře, štěteček je tak akorát velký, není příliš úzký na široký, takže bude vyhovovat i ženám s užšími nehty, ale v pořádku sedne i těm širším. U všech zaslaných barev mi bez problémů stačily dvě vrstvy i u světlounkého. Kryjí tedy dobře, stejně jako konvenční. Zasychají také stejně jako většina laků na nehty. Hezky se lesknou i bez nadlaku, ale samozřejmě pro co nejdelší výdrž doporučuji pořídit. Já ho tedy nepoužila, měla jsem jen barvičky a chtěla jsem objektivně posoudit jejich vlastnosti. Výdrž, pokud stejně jako já používáte rukavice na hrubou práci nebo mytí nádobí apod. je bez problémů 5 dní. Na nohou samozřejmě i déle.


Za mě tedy mohu jen a jen doporučit, a to i díky příjemné ceně 79,- mi přijde za přírodní laky víc než férové.


Shrnutí:
Plusy:
+ hezký výběr barev
+ dobře drží
+ vysoký lesk
+ dobře se nanáší
+ příjemná cena

Mínusy:
- Nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

 1. Už jsem o této značce něco slyšela, ale ještě jsem nezkoušela :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, tak tyhle laky na nehty vidím úplně poprvé :-) lákají mě!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Ta poslední barva je moc krásná! :-)
  Bebe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu používám nejméně :)) Jsem spíš takový klasik a všechny odstíny červené až oranžové :)) a fialkové moc nosit asi neumím.

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky