Filmy roku 2018 část I.

Dlouho jsme se nepodívali na nějaké ti filmové tipy takže tu dnes budeme mít víc než dost tipů na pohodové letní večeři.

Auta 3
No tohle jsme shlédli tak nějak spíše z "povinnosti", když už jsme viděli předchozí díly. Tento díl je, ale překvapivě jeden z těch lepších. Má nápad a trochu odlišný děj než předchozí díly, aneb Blesk také stárne a nová generace ho hodlá převálcovat. A jak to dopadne? Tak to už neprozradím :) Prozradím jen to, že se příjemně pobavíte, nic světoborného, ale fajn pohodový večer s tím to animákem rozhodně mít budete.


Hodnocení: 6/10

Bajkeři
Tak od tohohle jsem nečekala zhola nic! A ejhle tohle je opravdu hodně dobrá komedie a to rozhodně nejsme fanda českých komedií. Tady se zasmějete, je to taková komedie a malinko parodie s tématem dnešní posedlostí telefony a sociálními sítěmi a i když je film primárně určen spíš pro náctileté rozhodně doporučuji pro odlehčení večera :)


Hodnocení: 9/10

Čertoviny
Pohádky Trošky miluji, tedy většinu, ale tady to krapet pokulhává. Krásné kostýmy, prostředí i kulisy...líbí se mi i celkem fajn obsazení, ale celkově to prostě nějak neladí. Pohádka je docela chabí na texty, nic moc nápaditého a celkově prostě nuda. Bohužel takhle pohádka nefunguje tak jak by měla, myslela jsem, že to bude větší čertovsky dobrá sranda.


Hodnocení: 4/10

Coco
Pixarovka o svátku Mrtvých se opravdu povedla, vizuálně za mě krása. Téma je zajímavé aneb jít si za svým snem se vyplatí, ale rodina je rodina :) i když ne zrovna tak jak byste si jí představovali. Filmu nechybí příběh, spád, obří dávka humoru a i hezký dojem příběh. Za mě moc příjemný animák.


Hodnocení: 9/10

Divoké vlny 2
Zde přesně platí, že když nebyla jednička úplná pecka do dvojky bychom se radši pouštět neměli. Nuda a zas nuda. Příběh, který nefunguje, humor zde není snad žádný a poučení, že nemáme být soutěživý na utáhnutí celého filmu opravdu nestačí. Za mě nemá cenu pouštět!


Hodnocení: 0/10

Ferdinand
Abych těch animáku nebylo málo je tu neskutečně miloučký film Ferdinand. Opravdu povedený, něžný příběh o tom, že nemáme hodnotit nikoho jen podle předsudků a vzhledu. Příběh má dobrý spád, příběh i humorná místa, za mě mohu vřele doporučit.


Hodnocení: 10/10

Jumanji Vítejte v džungli. 
Upřímně myslela jsem si, že to bude totální propadák a docela příjemně překvapilo. Na jednu stranu je škoda, že se nejedná o klasické pojetí jen v novém kabátku, ale na druhou stranu tohle je tak jiné, že se to s původním filmem prostě nedá srovnávat. Obsazení je fajn, převtělen hlavních postav dobrý nápad a celé pojetí jako video hry je sranda. Humor si sice neudrží skvělé tempo po celou dobu filmu, ale opravdu to není špatné. Rozhodně body za nápaditost!


Hodnocení: 7/10

Labyrint - Vražedná léčba
Zakončení trilogie je lepší než druhý díl, ale pořád mě tenhle film nějak nebere. Je dostatečně akční, humor nic moc a celkově příběh jako fajn, ale nic co bych potřebovala vidět víc než jednou. Nevím co víc bych k tomu napsala, konec mi přijde divný a já nevím, prostě mě to nějak nechytlo.


Hodnocení: 4/10

Komentáře

 1. Coco byl nádherný animák, konečně něco originálního a koukatelného. Neviděla jsem ještě ani Auta 2, natož 3 :D Určitě se chystám na Ferdinanda, ten vypadá skvěle a na Jumanji, i když toho se bojím, jelikož miluji ten původní film. Divoké vlny mě také nechytly. O filmech jsem psala nedávno, tak klidně mrkni.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo je fakt, že to je netradiční a zas něco jiného s nápadem. No Jumanji prostě nelze s originálem porovnávat, je to úplně o něčem jiném :)

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky