Pleťový krém s ovocem a Q10 - ČISTÍCÍ KOMPLEX

Konečně jsem se dostala k recenzi úžasného krému od Dulcia, který mi doporučila Míša z e-shopu Krásná každý den. A měla pravdu sedí mi moc hezky a do budoucna znovu pořídím, ale jsem zvědavec, takže jsem si objednala i nějaké jiné krémy od této značky. Ale k tomu se rozhodně plánuji vrátit a hned vám objasním proč je Ovocný krém Q10 a Čistícím komplexem tak fajn pro mou smíšenou pleť.


Tento krém byl speciálně vyvinutý pro potřeba normální, smíšené, mastné a problematické pleti s akné. Má skvělé čistící účinky a přesto nevysušuje, naopak hojí, vyživuje a hydratuje. Pleti pomáhá udržet vláhu dodat antioxidanty i minerály. Na což se často v boji s pupínky zapomíná. Přes to všechno má jemnou a rychle vstřebatelnou konzistenci, která nezamastí obličej a není problém poté použít make-up. Dokonce má i lehké anti-age účinky, díky koenzymu Q10. Co do obsahu látek, jak název napovídá jedná se o extrakty z ovoce – z malin a jahod, které působí na rozjasnění, regeneraci a mají bojovat proti předčasným vráskám. Dále obsahuje například Marocký jíl, který reguluje mazotok a hojí akné. Mě se samozřejmě líbí obsah Růžové vody, kterou miluji a hodí se pro všechny typy pleti. Ve složce nazvané čistící komplex najdete řasy, magnolii nebo třeba manuku, která je hodně známá jako „malý zázrak“ na akné, díky jeho antimikrobiálním vlastnostem. Je tu obsah i Bambuckému másla, ale asi ho tu není moc takže mi nevadí, ale pozor, když je ho v krému hodně to může někomu dělat neplechu. Kompletní složení vidíte na obalu níže.


To bychom měli shrnuto oficiální představení a teď se vrhneme na mé pocity a poznatky. Krém mě překvapil svou zvláštní hnědo-šedou barvou, je to jen světlý odstín, ale překvapil 😊 Na pleti to samozřejmě není vidět. Vůně je něco mezi bylinkovou, sladce ovocnou a trochu tam cítím i med s jílem, taková zvláštní nevtíravá vůně. Rozhodně si myslím, že nikomu nebude vadit. Na celý obličej stačí bohatě polovina pumpičky, krém se dobře roztírám a bleskově vsakuje. Vytváří na pleti jemný ochranný film, pokožka se rozhodně neleskne, není přemaštěná a je to skvělý krém i pod make-up. Kůže po aplikaci krému nepne, nepálí, naopak vše je moc příjemné.


Krém jsme používala vždy ráno a někdy i večer, je opravdu moc příjemný. Vůbec mi neucpával póry a žádná neplecha se mi na pokožce neobjevovala. Drobné pupínky po něm krásně zmizely, větší záněty hojil asi průměrně, nevšimla jsem si žádného bleskového hojení, ale ani je nezhoršil, takže proč ne. Stejně na ty větší neřády používám séra apod. Za mě tedy moc příjemný krém. Pro aknózní pleť bych ho doporučila jako doplněk a k tomu ještě něco silnějšího, třeba sérum apod. Ale pro pleť smíšenou nebo normální to bude absolutně skvělý produkt a doporučuji vyzkoušet. Rozhodně plánuji kupovat znovu.


Shrnutí:
Plusy:+ krásné a zajímavé složení
+ praktická pumpička
+ jemná vůně
+ krásně hydratuje, hojí a vyživuje
+ skvělý pod make-up


Mínusy:
-  Nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky