Klorane - vyhlazující oční masky

Jako milovnice očních masek a převážně ve formě patchů/náplastí apod. jsem si nemohla nechat ujít ani tyto Vyhlazující oční masky od firmy Klorane. Seženete je na Notinu za cca čtyři stovky a v balení je celkem 7 párů, takže cena je celkem fajn. To, že má Klorane i řadu péče o pleť mě osobně dost překvapilo, mám je nějak zafixované jako značku vlasové kosmetiky (která mi tedy moc nevyhovuje i když božsky voní).


Maska má krásný elegantní modrý obal a opravdu vypadá moc pěkně i jako dárek. Jednotlivé páry jsou samozřejmě baleny zvlášť v sáčcích. Maska má klidnit oční okolí, a to díky rostlinným výtažkům jako je arnika, chrpa a heřmánek. Efekt by měl být také na redukci otoků a tmavých kruhů pod očima.Po rozdělání najdete masky ve formě náplastí, takové ty lepivější ne gelové, které preferuji raději. Tyto opravdu lepí jako nějaká náplast, tento druh očních masek mě osobně přijde daleko méně účinný…což se potvrdilo i zde.


Masky jsou krásně velké a opravdu drží jako přibité, takže bez problémů lze s maskou pracovat apod. Trošku, ale oční okolí tím, jak hodně lepí táhnou, což mě osobně příjemné není. Nechávají se na působit 20 min, ale klidně stejně jako já nechte i půl hodinky.


Po sundání je oční okolí rozjasněné, ale není moc hydratované ani vyživené. Trošku jsou světlejší kruhy a možná úplně nepatrně vypnuté drobounké vrásky. Nic víc nic míň. Osobně mi maska přijde průměrná, ano je lepší než podobné masky z drogerie, ale osobně větší efekt vidím u hydratačních Balea masek, které jsou levnější. A mnohem lepší jsou také od 100 %Pure, Kokosové patche a Patchology, ty bych si určitě koupila raději než tyto.


Shrnutí:
Plusy:

+ pěkné balení
+ příjemná cena
+velmi dobře na pokožce drží
+ nedráždí na i citlivé oční okolí
+ mají ideální velikost


Mínusy:
- Trochu táhnou oční okolí
- Efekt není nějak světoborný, na trhu jsou lepší kousky

Hodnocení: 6/10


Co Vy a oční masky? Používáte a jakým typům dáváte přednost ?

Komentáře

  1. Oční masky jsem teda vůbec nezkoušela, ale měla bych začít. :)
    Miska blog

    OdpovědětVymazat
  2. Oční masky nepoužívám a myslím si, že díky mému věku je ještě pár let potřebovat nebudu, teda doufám :-D

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky