Oční maska Patchology

Oční okolí potřebuje speciální péči a to čím častěji tím lépe, takže už delší dobu testuji různé oční masky a nejraději mám ty ve formě nějakých "náplastí", patchů, gelových polštářků apod. Jednu dobu jsem nejvíc chválila od Balea v modrém balení recenze zde , pak také masky od Dermacol, ty jsou ale bohužel horší a horší - asi změna složení a už se nevyplatí kupovat. Takže,když se na Sephora.cz objevila nová značka PATCHOLOGY zaměřující se na plátýnkové a hyrogelové masky bylo jasné , že si hned musím jedno balení objednat.V zahraničí od nich naleznete pod oči rovnou dvě verze denní masku a tuto masku na noc. Kelímek tedy obsahuje celkem 30 ks Flashpatch masek, tedy masek ve formě krásně tenkých,ale dostatečně pevných patchů,které dokonale padnou pod oči. Nejsou ani příliš malé a ani příliš velké, takže tak akorát.

Složení vidíte níže, líbí se mi výskyt vitamínů v první půlce a množství extraktů, takže se nejedná jen o glycerin a nic víc jako u většiny masek.V balení najdete i malinkou špachtličku ,která by vám měla krásně pomoct vyndat jednotlivé masky bez toho abyste do kelímku museli sahat prsty. Upřímně mě to s ní tedy fakt nejde, takže si ruce vždy řádně umyji , vydezinfikuji a pak jednotlivé masky vyndám.


Masky jsou naskládané na sobě a v balení je dostatek jemného gel-séra, takže v žádném případě nejsou suché, což je skvělé. Jak jsem již psala výše, masky jsou v ideální velikosti a krásně tenké a pevné zároveň, takže se na jednu stranu netrhají a na druhou stranu dokonale přilnou k pokožce. Nekloužou a to ani pokud zrovna nemáte v plánu s maskou ležet a odpočívat. Já většinou u působení koukám na film nebo pracuji na počítači. Ale správné doporučení aplikace této masky je na noc, upřímně neusnula bych v tom, takže jí používám večer nebo klidně i přes den. V tom jak masky pod oči dát se trošku recenze liší a upřímně je to úplně jedno, můžete dát užší část blíž vnitřnímu koutku nebo přesně naopak, prostě tak jak je vám to příjemné. Masku samozřejmě aplikujte na čistou pokožku a nechtě působit tak dlouho dokud je vám to příjemné, já nechávám minimálně 30 minut ,ale většinou hodinu nebo hodinu a půl :) Nic nepálí, neštípe, naopak, vše krásně studí a je velmi příjemné. Jsou to ty nejpříjemnější oční polštářky jaké jsem kdy měla!! Jsou mi dokonce příjemnější než mnou milované Kokosové patche a rozhodně se mnohem líp shánějí a i se finančně víc vyplatí, tady máte 30 párů za 1090,- !


Po sundání pokožku opláchněte. Oční okolí je světlejší, rozjasněné a kruhy nejsou tak patrné. Pokožka je krásně vypnutá, jemná na dotek, příjemně chladná díky masce a drobné vrásky jsou pryč. Tento efekt dokonce vydrží do druhého dne, ale samozřejmě nejlepší je to ten den. Také jsem se všimla , že když jí používám pravidelně je pokožka kolem očí hezčí, odpočatější. Takže má i preventivní účinky. Za mě nejlepší oční maska za příjemnou cenu, takže papa kokosová masko, tohle je lepší a levnější, takže není nad čím přemýšlet. Masku bych doporučila pro všechny věkové kategorie. Doufám, že se k nám bude brzy dovážet i denní verze a v plánu mám vyzkoušet i další produkty této značky.

Shrnutí:
Plusy:
+ cena versus množství
+ dokonale sednou , nekloužou a dá se s nimi i pracovat
+ aplikaci můžete časově uzpůsobit podle toho jak vám jsou příjemné, min 30 min
+ oční okolí je dokonale hydratované, vypnuté, rozjasněné a efekt je patrný delší dobu
+ nejlepší oční maska jakou jsem kdy měla
+ zajímavé složení

Mínusy:
- nenašla jsem

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky