FILMY ZA PODZIM A ZIMU 2017 - 2.ČÁST

Pro dnešek přidám ještě jeden článek, ne ze sekce kosmetiky,ale opět sáhnu po filmech,které jsem za uplynulý rok viděla :)


Temná Věž


No tady je to takové půl na půl, dobrý nápad,hezké herecké obsazení aneb Idris je prostě sexy chlap a Matthew zase skvělý herec, tedy alespoň pro mě. Výběr dětského herce je trochu horší,ale budiž. Řekla bych , že i po vizuální stránce není film vůbec špatný,ale chtělo to víc propracovat děj a na můj vkus se vše odehrává až moc snadno a rychle. Takže není to odpad,ale hitparáda rozhodně také ne. Což je škoda, lépe to pojmout a bude z toho skvělý film. Takhle spíš jako lepší kulisa.
Hodnocení: 5/10

The Circle


Napište mi do hereckého obsazení talentovanou Emmu Watson a úžasného Toma Hankse a je jasné, že si to musím pustit i když je mi téma filmu spíše cizí. Tyhle filmy o pc, online světě apod. na styl Jobse mě moc neberou a spíše vyhovují manželovi,ale i tak nebyl film špatný. Byl zajímavým pohledem na tyhle firmy a jejich politiku. Emma je skvělá a přijde mi , že tu i Toma dost zastínila. Ale i když byl film zajímavý, není to prostě můj šálek kávy.
Hodnocení:6/10

Čaroděj ze země lží


Robert de Niro je dalším oblíbeným hercem i když je pravdou, že poslední dobou nemívá moc dobré filmy, asi jeho éře trošinku odzvonilo,ale právě proto je tento film velmi příjemným počinem. Jedná se o film popisující pyramidovou hru Bernieho Madoffa. Aneb film,který ukazuje obřího podvodníka v lidském světle, kdy jste ochotni připustit , že do něčeho podobného není tak nesnadné se dostat. Film není přehlídkou akčnosti,ale klidným příjemným filmem,který rozhodně není špatné vidět.
Hodnocení: 7/10

Den patriotů


Film zařazený do kategorie thriller na motivy skutečné události a to bombového útoku při maratonu. No popravdě thriller si přestavuji víc jako film plný napětí , tady je vše dost předvídatelné a spíše bych ho zařadila do kategorie akčních filmů. A to bohužel velmi průměrných, nebylo to sice nic u čeho by si člověk nudou rval vlasy,ale čekala bych víc napětí, víc emocí. Průměr ,který pokud nemáte nic jiného lepšího na práci klidně pusťte,ale na druhou stranu, když se na film nepodíváte rozhodně o nic nepřijdete.
Hodnocení: 6/10

Duch ve stroji


Hodně scifi film , takže určitě ne pro každého,ale mě bavil. Akční, nápaditý a Scarlett mám jako herečku ráda. Film má spád a určitě se bude líbit i vaší drahé polovičce. Takže za mě klidně doporučuji, není to nic co ve vás zanechá nějakou zajímavější stopu,ale na večer ,kdy se vám moc nechce přemýšlet a nemáte chuť na nic romantického, ideální.
Hodnocení: 6/10

I dva jsou rodina


A konečně se dostáváme k filmu,který se nám obě moc líbil. Je hezky natočený, umí probudit emoce i rozesmát. Pěkná komedie i drama zároveň. Navíc s překvapivým koncem. Rozhodně stojí za to tenhle film vidět.
Hodnocení: 10/10

Kocour Bob


Film od kterého jsem absolutně nic nečekala a který mě překvapil. Film je natočený podle skutečné události, je to drama, občas i komedie a hlavně hodně zajímavý počin,který vás nechá nahlédnout do světa drog a jak může být těžké se z nich vymanit. A když je tou motivací láska,ale ne v úplně tradičním pojetí,ale ke kocourovi o to je to celé zajímavější.
Hodnocení: 10/10

Kong ostrov lebek


Zpracování tématu King Konga už tu bylo mnohokrát, mě osobně úplně King Kong jako takový nebere,ale nové zpracování jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít. A je fakt , že pro mě je to asi nejlepší verze, akční, efekty jsou díky dnešní době velmi dobré a na film se celkově fajn kouká. Není to kdoví jaký hit,ale film mě bavil. Takže určitě doporučuji kouknout a udělat si vlastní názor,jestli fandíte staré nebo nové verzi.
Hodnocení: 7/10


Komentáře

 1. Viděla jsem Temnou věž a za mě hrůza. I když jsem se u knižní předlohy trápila a to i přesto, že Kinga miluji, tak mě štve, že s knihami to nemělo nic společného. Ale s tím jsem počítala, ono smrsknout sedm knih do hodiny a půl a z hlavního hrdiny udělat černocha, to už něco značilo.
  King Konga mám hrozně ráda, ale tohle zpracování byla katastrofa, efekty úplně šílený, škoda, přitom tolik známých herců. Určitě plánuji I dva jsou rodina a Kocoura Boba.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já knihy nečetla tak jsem z ní až tak extrémně zklamaná nebyla, ale podobně mi přišlo škoda, jak pojali film Psí poslání, kniha je milionkrát lepší. King Kong mi přijde každé zpracování nic moc,holt nejsem takový fanda :) určitě I dva jsou rodina shlédni, opravdu hezký film.

   Vymazat
 2. Já jsem ani jeden film neviděla, takže díky za tipy. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Temnou věž jsem viděla, stejně tak I dva jsou rodina. Já černochy zkrátka miluju :-) ráda si také poslechnu černošské zpěváky, mají úžasně sametové hlasy. Teď je v kině Černý panter a tam se to černochy jen hemží, tak už se těším, až film skouknu :-) jinak od The Circle jsem čekala víc, ani mě toto odvětví není nejbližší...
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No na Černého pantera se hodně těším, myslím, že to bude skvělé pokoukání :)))

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky