Bio Bachovky - Toaletní voda a Aura parfém

Dnes Vám chci opět představit jeden nový eshop s přírodní kosmetikou. Nese název Ze Země , originální název a ještě originálnější krásné logo , které zobrazuje spojení přírody s člověkem. V nabídce eshopu najdete známé i méně známé přírodní značky nejen kosmetiky,ale i věcí pro domácnost.


Já si nechala na testování zaslat dva produkty z dílny Les Fleurs de Bach , tato francouzská firma se zabývá posláním Dr.Bacha ,který je znám svými esencemi pro zdraví člověka. Firma již více než 20 let nabízí produkty vycházející ze základů Bachových esencí a přivádí tak na trh unikátní značku,která prospívá nejen naší pokožce,ale i naší duši. Navíc je vše zaštítěné i certifikací a přípravky tak smí nosit označení BIO. Takže jen to nejčistší z přírody :) Mě z jejich široké nabídky nejvíc zaujala Toaletní voda Radost a Aura parfém První pomoc. 

Toaletní voda Radost
Allégresse tedy Radost je unikátní kombinací Bachových květů s osvěžující verbenou, hořkým bergamotem a dřevitým základním tónem. V toaletní vodě najdete Habr, podporující koncentraci a dodávající nám nový příliv energie, Zeměžluč ,díky které myslíme hned o něco pozitivněji a zahání plachost. Nesmí tu chybět ani Dub letní proti melancholii a vyčerpání, to vše je doplněné mou oblíbenou Růží pro radostnou náladu a Olivovníkem pro energii a vitalitu. To vše se mísí s osvěžujícími akordy éterických olejů tak, aby vznikla tato úchvatná vůně.


Vůně je balena v krásné elegantní lahvičce z tmavého skla s rozprašovačem a krásným zeleným logem,které doplňuje působení této vodičky. Popisovat vůně je složité,ale u této je první pocit,co vás napadne jaro, jarní déšť... kombinuje v sobě svěží tóny s radostí jara, máte pocit, že stojíte v lese , na jaře po dešti..vše se zelená, ptáčci kolem zpívají a vy vdechujete tu svěží , studenou vůni jarního lesa. Stačí jen zavřít oči a jste někde úplně jinde :) Vůně je tedy spíše studenější, svěží s hořkými tóny. Určitě bych ji klidně označila i jako unisex, vhodnou i do bytu, sama ji i tak používám. Ideální je na jaro a léto pro osvěžení,ale i na zimní období pro ty z nás co zimu zrovna dvakrát nemilují :)

Toaletní voda je spíše jemná, vůni cítíte intenzivně jen chviličku a pak poměrně rychle vyprchá, spíše než jako klasický parfém bych ji používala při meditacích, na jógu či jiné cvičení, při relaxaci a nebo na domů či do práce na osvěžení mysli. Za mě vřele doporučuji pro všechny milovníky aromaterapie nebo Bachových esencí, je to zas trochu jiný rozměr vůní, než na jaké jsem do teď zvyklý. 

Hodnocení: 10/10

Aura parfém První pomoc
Toto je zas trochu něco jiného, jedná se o Urgency sprej,který má ihned přinést úlevu v období bolesti, smutku nebo šoku. Vychází ze spojení aromaterapie a Bachovy krizové esence. Najdeme tu totiž klasickou směs esencí jako je Plamének ( navrací do reality, dodává koncentraci ), Snědek ( utěšuje ), Chmerek ( navrací rovnováhu ), Devaterník ( zbavuje strachu ), Jabloň ( očistná esence ) a Slivoň ( podpora vnitřního klidu ). To vše je doplněné tóny léčivé aromaterapie - Šalvěj ( zmírňuje neklid ), Máta ( uklidňuje ), Lavander ( uvolňuje mysl i tělo ) a Verbena ( zmírňuje úzkost ).


Díky této kombinaci má uklidňující efekt i v těžších situacích, jen ho nesmíme zapomenout mít po ruce. Osobně ho doporučuji používat i preventivně ve vypjatých situacích, nějaké porady, nepříjemná setkání nebo zkoušky apod. Prostě všude ho mít sebou pokud víte, že vás čeká něco nepříjemného. Jste ve stresu nebo třeba před lékařskou prohlídkou. Vaše tělo se vám odmění mírnější reakcí, snížíte procento stresu,které na vás dopadá :) Já už jednou zkoušela cucací pastilky a fungují poměrně slušně a to samé se dá říct i o tomto krásně baleném Aura parfémku :)

Hodnocení: 10/10

Komentáře

  1. Mě hodně láká Aura parfém, určitě bych ho někdy chtěla vyzkoušet. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě z Aura řady zaujala ještě Energie a Klidné dítě, kamarádky mají miminka tak by mě zajímalo jak to funguje na dětičky :)

      Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky