Kokosová maska pod oči

Znáte také tu obrovskou radost ,když objevíte svatý grál, nejlepší masku po oči ve formě patch ,kterou jste kdy zkusily ? :) Já jsem opravdu nadšená, skákala jsem snad dva metry vysoko a divím se, že tuhle skvělou masku nikde nikdo neopěvuje stejně jako já...no ale pak přišlo zklamání, tahle maska je pořád vyprodaná :( Ulovila jsem ji za 130 ,- v Sephoře asi před třemi měsíci a od té doby nic..takže pokud máte tip na to ,kde ji sehnat sem s ním protože, tohle stojí za každou utracenou korunu a to doslova. Pokud jste stejně jako já milovníky očních masek a to především ve formě náplastí / patchů tohle prostě musíte vyzkoušet. 


Jedná se balení jednoho páru kokosové oční masky od značky Too cool for School. Jako hlavní ingredience tu figuruje kokosová voda po které také maska úžasně voní..


Maska by měla hydratovat oční okolí a zlepšovat kruhy pod očima. Co kvituji já, je hlavně úžasná jemná a autentická vůně po kokosové vodě a dostatečně velký tvar polštářků, takže je pokryto celé oční okolí až až, což je hodně příjemné. Maska jemně chladí a je heboučká, takže je na očním okolí velmi příjemná. I když je hodně vlhká na pokožce dobře sedí a neposouvá se. Co do aplikace a příjemnosti je tohle také number one, prostě nejpříjemnější maska na oční okolí jakou jsem kdy vyzkoušela.


Masku jsem nechávala půl hodinky působit, po sundání je oční okolí viditelně hladší, jemnější a drobné vrásky jsou dokonale vyžehlené. Kruhy působí také o něco světlejším dojmem,ale hlavně ta hebkost a jemnost vydrží i pár dnů po aplikaci, samozřejmě nejhezčí je to ten den a poté den druhý,ale i další dny je vidět , že jste pro své oční okolí něco udělali. Takže když tohle někde uvidíte rozhodně kupte a vyzkoušejte, stojí to za to.


Shrnutí:
Plusy:
+ velmi příjemná aplikace
+ nedráždí
+ krásná a jemná vůně po kokosové vodě
+ dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku kolem očí
+ nejlepší maska na oční okolí co se týče hydratace jako jsem kdy zkusila
+ krásně velké polštářky

Mínusy:
- špatná dostupnost

Hodnocení : 10/10

Komentáře

 1. No to by byla maska pod oči pro mě. :)

  OdpovědětVymazat
 2. To by sa pacilo aj mne.

  OdpovědětVymazat
 3. Jak někde vidím něco kokosového, musím to mít :-) už jsem zkoušela kdeco, ale podobnou masku pod oči ještě ne. Ale podle toho, co to umí, bych masku nutně potřebovala :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak , v jídle už mě to trochu opustilo ,ale v kosmetice mě to pořád hodně baví :)

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky