Hravá Weleda pro děti

Weleda opět zabodovala a to hned v několika bodech :) Jako první se mi moc líbí , že konečně přišla s novými hravými obaly a to konkrétně pro děti - jako novinky mají nyní tři varianty Sprchových krémů a šamponů pro děti. Samozřejmě opět se můžeme těšit na čistě přírodní složení a obaly jsou tentokrát opravdu hravé a s nápadem. No posuďte sami - když na obalu vidíte vtipného hrošíka, delfína nebo lachtana ( tuleně ?, ta přírodověda mi nikdy nešla :) nemáte chuť se na chvilku vrátit do dětských let? Já tedy ano, tyhle zvířátkové motivy mě tedy hodně baví , no jo mé infantilní já je nadšené a moje neteř bude také štěstím bez sebe až jí je koupím k svátku :)


Všechny Sprchové krémy jsou určené především pro děti, a to díky své jemné parfemace,ale také proto , že jsou tak jemné že mají být šetrné k očím. Líbí se mi i multifunkční využití , dají se samozřejmě použít jako sprchový krém, dále do koupele a na mytí jemných dětských vlásků. Balení je akorát trochu menší 150 ml, za mě by mohlo být k dostání klidně i v nějakém velkém balení s pumpičkou, jelikož jak si pamatuji sebe v dětských letech byla jsem ve vaně pečená vařená a spotřeba pěn a olejíčků do koupele byla víc než velká. Takže bych do budoucna ocenila i praktičtější velikost.

Všechny nové krémy jsou ještě o něco hustší než jejich běžné sprchové verze pro "dospělé" , jsou tedy ještě výživnější pro pokožku a opravdu vůbec nevysušují. Takže za mě jsou v tomto ohledu ještě lepší. Za to vůně jsou o poznání jemnější, což je na jednu stranu plus, znamená to, že jsou zde menší koncentrace éterických olejíčků a menší možnost alergií. Ale zase vůně by za mě nemuseli být tak slabé , myslím že zvlášť děti si rádi "porochňají" v pořádně voňavé koupeli.


Veselá limetka s hrošíkem mi voní nejméně, limetku zde bohužel vůbec necítím a ani jinak svěží vůni. Citrusy jsou tady tak hodně nepatrné, že spíš převládá neutrální vůně olejů a celkově spíš mi přijde Veselá limetka jako nepříliš vonící verze :/ Za mě tedy pro všechny milovníky co nejméně vonících produktů.


Sladká vanilka mě zase velmi mile překvapila, vanilkové vůně moc nemusím a tady mi asi tahle verze voní nejvíc. Vůně je totiž nejvýraznější ze všech zmíněných, je příjemně nasládlá,ale zase nic z čeho by mě bolela hlava. Takže za mě vanilku rozhodně doporučuji.Šťastný pomeranč, opět jedno velké doporučení. Nečekejte vůni extra výraznou, spíš kombinaci olejů a v pozadí trošku sladkého pomeranče. Vůně,která vás opravdu vrátí do dětství a navodí dobrou náladu.
A shrnutí na závěr? Velká spokojenost, sprchové krémy vůbec nevysušují, ještě víc pečující o pokožku a kromě malého mínusu v méně výrazných parfemacích nemám absolutně co vytknout. Myslím, že je můžete s čistým vědomím koupit i dětem alergickým na spoustu běžné kosmetiky.

Shrnutí:
Plusy:
+ velmi pečují o pokožku a v žádném případě nevysušují
+ mají být jemné i k očím
+ víc možností použití
+ přírodní složení
+ nedráždí

Mínusy:
- velmi jemné vůně, což pro někoho může být mínusem

Hodnocení : 9/10

Komentáře

 1. Jé tak ten design je taaak sladký! :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Koupila jsem mandrinku synum a je je super. Jen baleni bych ocenila vetsi. Miluji vanu s penou. Takze spotreba velika.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je super, že něco takového udělali i pro děti. Ty obaly jsou fakt roztomilé! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělá recenze! Zrovna jsem zvažovala který si objednám - ano, jsem malinko infantilní no a taky mám dost choulostivou pokožku. Díky tvé recenzi asi objednám vanilku i pomeranč :-D Ty obaly jsou nádherné! Roztomilé, ale nepřeplácané a líbí se mi výběr barviček - žádná není vyloženě holčičí nebo klučičí, jako malá jsem na to dost koukala ;-) No já mám mrně ještě v bříšku, tak budu doufat, že než budeme objednávat pro něj, začne Weleda dělat i větší balení :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky