Medový kondicionér 2SIS

Když už jsme od minulé recenze najeli na péči o vlasy, tak v této kategorii ještě chviličku zůstaneme. Dnes se podíváme na "zoubek" přírodní kosmetice a to konkrétně Medovému kondicionéru na vlasy z dílny 2SIS , což je slovenská přírodní značka. Z medové řady si od nich  nemohu vynachválit balzám na rty a jejich božské tělové máslo,které je prostě nejlepší!! Takže jsem byla zvědavá i na jejich kondicionér na vlasy.


Kondicionér má samozřejmě čistě přírodní složení:
 Aqua (voda), Cetearyl olivate (olivový vosk), Olea europaea (olivový olej), Capric triglyceride, Taraxacum officinale (pampeliška), Humulus lupulus (chmel), Honey powder (medový prášek), Xanthan gum, Cosgard (konzervant - schválený Ecocert-om), Mica

O regeneraci a výživu se tu jak sami vidíte stará především olivový olej. Dále tu najdeme extrakt z pampelišky a chmelu. Chmel je vynikajícím prostředkem proti padání vlasů a používá se s velkým úspěchem i na lupy. Dále funguje velmi dobře právě v přírodních maskách nebo kondicionérech na vlasy, pro jejich regeneraci a revitalizuje je. Pampeliška je taková kouzelná bylinka v péči o vlasy, umí totiž regulovat maz a zároveň vyživovat vlasy s dodáním objemu. Při přečtení těchto složek jsem se na masku velmi těšila. 


Medová řada mi doposud velmi pěkně voněla právě po zmíněném medu. Tady je ovšem vůně taková zvláštní ... asi kombinace bylinek a medu není úplně líbivá. Ale nic co by mi vadilo a z vlasů vůně po umytí ani není cítit. 


Kondicionér je hodně tekutý a proto myslím, že není volba kelímku zrovna šťastnou! Špatně se dávkuje , chtělo by to pumpičku. Měla jsem trochu strach , že se mi do dlaně vylije příliš velké množství. Hustota je spíše nižší až střední. Při aplikaci na mokré,ale ručníkem vysušené vlasy je u mích dlouhých vlasů velký spotřeba. Kondicionér se do nich totiž automaticky vpíjí a nemám pocit, že bych ho měla dostatečně aplikovaný všude po celé délce :/ Možná je to jen můj pocit a zbytečně s ním plýtvám,ale balení 200 ml mi vystačilo opravdu jen na pár použití. Na vlhkých vlasech produkt jakoby "zřídne" a ihned se do nich vsákne. I když odstraní vrzavý pocit , vlasy nejdou úplně pohodlně rozčesat ( mám melírované, husté a delší vlasy ). Po vyfoukání jsou vlasy na dotek poměrně jemné,ale trošinku matnější. Co musím uznat je, že nejsou zplihlé a ani zatížené. Přesto bych snesla větší výživu. Osobně mi tento produkt nesedl a nepořídila bych si ho. Podle mě prostě není na chemicky "upravené" vlasy. Nic moc jim nedal. Takže za mě ano, pro kratší a přírodní vlásky,které pěkně zregeneruje a měl by jim bohatě stačit. Takže s lítostí musím oznámit, že u mě selhal další přírodní vlasový produkt. 


Shrnutí:
Plusy:
+ složení
+ nezatěžuje vlasy
+ vlasy po něm neplihnou

Mínusy:
- absolutně nestačí na vlasy odbarvované
- hůř se po něm delší a husté vlasy rozčesávají
- větší spotřeba
- hodně tekutý a proto by bylo lepší jiné balení
- zvláštní vůně

Kondicionér mi byl poskytnut 2SIS na vyzkoušení. Děkuji :) 

Hodnocení: 4/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky