Filmy za březen

Březen byl u nás doslova nabitý novými filmy , takže toho pro Vás dnes mám opravdu hodně.

Sedmilhářky
Začneme takovým mini seriálem,o kterém se nyní dost mluví a tím jsou Sedmilhářky aneb seriál hvězdně obsazený. V hlavních rolích uvidíte překrásné a talentované herečky jako Nicole Kidman, Reese Witherspoon a Shailene Woodley. Mini-sérii byla předlohou kniha ,která se držela a stále drží na žebříčcích jako bestseller. Série má pouze sedm dílů a začíná poněkud zvláštně a to vyšetřováním vraždy, kdy nevíte kdo je obětí ani kdo vrahem.
A postupně během dílů se dozvídáte o životech a tajemstvích hlavních rodin / postav. Oficiálně je tento seriál popsán jako Temné komediální drama .. no upřímně já se u toho nezasmála ani jednou takže nevím ,kde mi unikl ten komediální moment. Je pravda, že se jedná o naprosto skvělý seriál, úžasně nabitý skvělými hereckými výkony, navíc se skvělými zvraty a rozuzlením. Ale jinak abych byla upřímná po shlédnutí každého dílu jsme měla takovou depresivní náladu, tenhle seriál prostě ukazuje , že v každé rodině jsou temná zákoutí, minulost, nevěra, deprese a kdo ví co ještě. Skvěle natočené, jsem ráda, že jsem to viděla ,ale taky ráda, že to má jen sedm dílů, takovýhle seriál asi není nic pro mě. Mám ráda,když ve mě film vyvolá třeba zamyšlení, úsměv, dobrou náladu, ale ne když jsem po shlédnutí spíš jak přejetá. Ale rozhodně i tak doporučuji podívat se, protože třeba právě Nicole tady absolutně exceluje, je skvělá a zatraceně sexy, je jiná než v jiných filmech ve kterých ji znám.


Hodnocení: 10/10

Sázka na nejistotu
Zatím co Sedmilhářky jsou spíše cílovkou pro ženy, tak tohle bych asi naopak doporučila hlavně pro naše drahé polovičky. Aneb tohle mě fakt nebralo :/ Herecky hezky obsazené, dobře natočené,ale téma akcií a dluhopisů a kolapsu trhu mě fakt nebere. Řekla bych, že hlavně tomu všemu nerozumím tak do hloubky abych si film asi dostatečně mohla vychutnat. Ale přítel byl nadšený a film doslova hltal. Vtipy tu moc nečekejte, akci v pravém smyslu také ne..no za mě nuda :/


Hodnocení přítelem: 9/10
Mé hodnocení: 1/10

Bezva ženská na krku
A konečně také český film..no asi si možná budete klepat na čelo,když povím, že mě tenhle film hodně bavil. Je to jednoduchá blbina , takové venkovská romance bez extra hereckých výkonů. Ale za mě super oddychovka, zasmála jsem se tu a i když je film bolestně předvídatelný užila jsem si to. A musím uznat, že i příteli se film docela líbil, přirovnal to jako něco mezi slunce seno, kameňákem a romantikou. Prostě absolutně nic náročného,ale zanechá to ve vás příjemně úsměvný pocit. Ale jinak jako blbinka, s tím musíte počítat. Ale doporučuji na oddechový večer ,kdy od filmu nic nečekáte :)

Hodnocení : 6/10

Dívka ve vlaku
Konečně jsem se dokopala a možná dokonce donutila shlédnout i film, jak asi ti co mě sledují na IG ví, kniha mě moc nenadchla,ale jelikož mám ráda Emily, tak jsme si to prostě musela pustit. Příteli jsem raději zatajila o čem to má být, nemá rád tyhle utahané depko filmy, říká tomu psychošikana aneb nic se tam neděje a všichni jsou zmučení...no a popsal to velmi dobře. Taková filmová ponurá depka,ale film byl slabší odvar oproti knize. Z knihy jsem měla depku mnohem větší. Film klouže víc po povrchu a mnoho souvislostí je trošku jinak než bylo myšleno v knize. Do role souseda,který přijde o ženu je obsazen Luke Evans což je sice zatraceně sexy chlapík,ale do téhle role se mi absolutně nehodí a ani hlavní mužský herec Justin Theroux mi nepřijde ok, ani jeden mi nesedí k vykreslené knižní předloze. Ale Emily je tu skvělá, jen prostě to alkoholové prozření přijde až nepřirozeně rychle , v knize to chvilku trvá. Ale už to nebudu okecávat, ani jedno za mě nedoporučuji, je to průměrné psycho drama a nechápu jeho úspěšnost.


Hodnocení: 4/10

Doctor Strange
A konečně také komiksový film, ale tak trochu jiný než na který jsme já nebo přítel zvyklý. Je to daleko víc sci-fi a hodně o fantazii. Film musíte opravdu dobře sledovat ,aby vám nic neuniklo, jinak na to celé budete dost nechápavě civět. Film je moc pěkně natočený a herecké obsazení se mi moc líbí :) Někde jsem četla , že Benedict byl pro hodně lidí zklamáním jako Doctor Strange. Já si to,ale nemyslím, dokonale zahrál egoistického a materialistického lékaře,který nevěří duševnímu světu a je takový studený psí čumák. Film pobaví , je akční a i trochu ujetý....no řekněte sami skládající se baráky je trochu pošahaný ne?:)) Ale pokud máte rádi tenhle žánr rozhodně doporučuji. Zajímavý podívaná.


Hodnocení: 8/10

Fantastická zvířata a kde je najít
Miluji filmy Harryho Pottera a i knihy ,takže je asi jasné, že film Fantastická zvířata a kde je najít jsem si nemohla nechat ujít. Jedná se o film jakoby před Harrym. Hlavní roli obsadil Eddie, což je podle mě fantastický herec,který ale stále vypadá , že mu hrabe a , že se nervově zhroutí. Myslím si , že má stále jeden a ten samí výraz ublíženého kolouška ,který uvidíte ve všech jeho filmech. Skvěle tohle zúročil hlavně ve filmu Dánská dívka,ale u tohoto filmu mě to dost rušilo :/ Ne, že by zde nebyl dobrý,ale k téhle roli mi ten mírně pošahaný výraz tolik neseděl. Když se mi však povedlo nesoustředit se na to, film jsem si skvěle užila. Je milý, vtipný, akční a prostě vtipnější verze Harryho. Bavil mě od začátku do konce a vřele mohu doporučit.


Hodnocení : 10/10

Grand hotel Budapešť
Nechápu jak nám tento film z roku 2014 mohl utéct! opravdový skvost, praštěný, zajímavě natočený, akční a prostě unikátní kousek u kterého jsme se neskutečně pobavili. Nevím jak to jinak popsat než prostě unikátní kousek,který se opravdu povedl. Herecky prostě skvělý :)


Hodnocení: 10/10

Trollové
Aneb animák ,který  nechcete vidět pokud vám je víc jak 12 let. Na tohle se prostě nedá koukat, barevné,duhové a třpytkaté nic ...blbost. Určitě maximálně jen pro menší děti. Nemá to vtip klasických dobrých animáků. Za mě asi nejhorší animák vůbec.


Hodnocení: 0/10

Táta je doma
Hmm další komedie co za to opravdu nestojí,ale tak trochu jsem to čekala. Když vidíte v hereckém obsazení Willa Ferrella radši si to ani nepouštějte. Mark tomu nasadil ještě korunu svým porn stylem ala umaštěný vlas...no prostě parodie a trapné vtípky, rozhodně nestojí za shlédnutí.


Hodnocení: 1/10

Svátek matek
Je podle mě prostoduchá oddychovka,kterou zachraňuje je dobré herecké obsazení,kvůli kterému jsem na to celé koukala. Je to milý, rodinný a romantický film od kterého nic nečekejte. Ale když filmu nevěnujete 100% pozornosti klidně si ho pusťte. Film je rozhodně spíš pro nás holky, leda byste se drahému chtěli pomstít.


Hodnocení: 4/10

Komentáře

 1. Bezva ženskou na krku mám taky v plánu, tyhle český oddychovky vůbec nejsou zlý:) mně se strašně líbil film Všechno nebo nic, a rozhodně Masaryk! Na sedmilhářky jsem koukala a divila se co to, asi to risknu a podívám se :)
  Cosmokočka

  OdpovědětVymazat
 2. Sedmilhářky také sleduji, sice dobré, ale ne tak dobré, za mě průměr. Četla jsem i knižní předlohu a ta mě bavila mnohem více. Doctor Strange mě zklamal a líbily se mi právě jen ty skládací baráky :D Fantastická zvířata jsou úžasná a sedl mi tam i ten herec, kterého jinak moc nemusím. Na Svátek matek a Trolly se chystám.
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jsem koukala na Bezva ženskou a spokojenost :)

  OdpovědětVymazat
 4. Sedmilhářky sleduji a zatím mě to velice baví! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty Sedmilhářky vypadají zajímavě! Doctor Strange se mi překvapivě líbil, i když tyhle typy filmů nemám ráda.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky