Anticelulitidní krém s kofeinem

Léto se pomalu ,ale jistě blíží takže jarní období považuji za ideální přípravu do plavek. Letos jsem konečně přidala pravidelné cvičení v posilovně a navíc jsem hledala i nějaký krém na partie,které by bylo dobré trochu "vyhladit" :) Takže něco na zpevnění pokožky na stehnech a zadečku. Na testování jsem si tedy vybrala z eshopu Hristina tento větší krém s kofeinem -  Anticelulitidní zpevňující krém s kofeinem a ananasem. Stojí jen pár korun, je přírodní a navíc kdysi jsem od nich měla Ananasový zeštíhlující krém a nebyl špatný, tak jsem byla zvědavá co tento nový.


Tento nový výrobek má být koncentrovanější a silnější než výše zmíněný. Má stačit aplikace 10 dní a poté jen 3-4x za měsíc. To zní trochu jako sci-fi ale zároveň dobrá výzva na testování. Krém slibuje viditelnou redukci celulitidy, vyhlazení, zpevnění a pomoc při odstranění tukové tkáně, tedy zeštíhlit partie,které to potřebují. Je vhodný navíc prý i pro citlivou pokožku, pouze se nesmí používat v těhotenství.
Složení vidíte níže:


Balení krému je spíše levné, není extra pěkné a bohužel ani praktické jako u předchozího produktu,který byl v pumpičce. Je ,ale fakt, že tento krém je o hodně hustší a proto chápu kelímkové balení. Krém podle mě voní snad úplně stejně jako ten co jsem měla , opět cítím krásnou velmi výraznou ovocnou a sladkou vůni. Je pěkná, letní,ale zároveň hodně výrazná. Krému stačí velmi malé množství jelikož se dá dokonale roztírat. Nevytváří bílé šmouhy a rychle se vsákne,je ale potřeba stejně raději pět minut počkat než se obléknete. Pokožku nezahřívá , nedráždí. Po aplikaci máte příjemný pocit, takže z tohoto pohledu mohu hodnotit jen kladně. Efekt mi ,ale přijde úplně stejný jako u krému pouze s ananasem , nevidím v nich žádný rozdíl. 

 Asi je všem jasné, že krém s anticelulitidním účinkem rozhodně nestačí a je potřeba dalších milion věcí abychom s celulitidou hnuly. Ale rozhodně takové krémy mají své místo v našich koupelnách, je to další berlička v boji s pomerančovou pokožkou. Takže ne opravdu za deset dní se žádný zázrak nekonal!! A podle mě je nutné používat ho pravidelně , poté dojde k lehoučkému vyhlazení pokožky a to pouze u prvního stupně celulitidy. Pokožka je krásně hydratovaná, jemná a na pohled zdravější,ale zázrak se fakt nekoná. Takže za mě klidně sáhněte po větším balení krému pouze s ananasem a efekt bude úplně stejný.


Shrnutí:
Plusy:
+ cena
+ složení 
+ nedráždí
+ hydratuje i vyživuje krásně

Mínusy:
- za deset dní s pokožkou nic neudělá
- poradí si pouze s velmi jemnou celulitidou

Hodnocení: 5/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky