Čistící pleťová voda s růží a vilínem

Já a květinové vody, tonika, termální vody atd. jsme nerozluční kamarádi, jak již víte tyhle vodičky a celkově tuhle kategorii péče o pleť já osobně zbožňuji a nemohu bez ní být. Těchto vod mám opravdu velkou spotřebu, používám je nejen na ranní a večerní dočištění pleti,ale když se nelíčím tak i několikrát denně jen tak pro osvěžení a zlepšení hydratace. Takže nejen, že jich za rok spotřebuji hodně a mám už i nějaké ty stálice,které u mě doma nesmí chybět,ale také pořád zkouším nové a nové. Takže ,když jsem si naposledy vybírala u Weledy co ještě vyzkouším padla volba na Čistící pleťovou vodu v krásném modrém balení. Já modrou barvu miluji , je pro mě symbolem čistoty a uklidňuje mě, takže balení se mi víc než líbí. Navíc je takové luxusní díky skleněnému materiálu, což je,ale zároveň i mínusem protože to není žádné cestovní balení - je krapet těžší. Ale sklo má prostě svou velkou výhodu v konzervaci produktu a navíc ještě když je takto tmavé.


Tato čistící voda je pro všechny typy pokožky a má mít jemnou svěží vůni. Stahuje póry a čistí, takže po použití slibuje svěží a hladkou pokožku. 


Složení je čistě přírodní a najdete tu jen pár složek:
Voda, alkohol, extrakt z listů rosa moschata, destilát z vilínu virginského, extrakt z plodů citronu, parfém*, limonen*, linalol*, geraniol*, citral*

Spoustě z Vás bude asi vadit alkohol, já osobně se mu v kosmetice ( a ani v konzumaci :)) nevyhýbám, mé pokožce v rozumné míře rozhodně nevadí, nemám na něj žádné reakce, nevysušuje mě, nepálí apod. Takže já osobně tohle řešit naštěstí nemusím. Co mi naopak ve vodách hodně vadí je Glycerin, protože dost lepí a většinou mi v této formě nesedne. Jinak v krému atd. je to jiná,ale ve vodičkách ho prostě nechci, což tady je vyřešené. Není tu po něm ani památky. 

Naopak vilín je velmi známí svými stahujícími účinky a růže zase regeneruje a hydratuje, citron lehce zesvětluje, osvěžuje a všechny ingredience jsou opravdu vhodné pro různé typy pokožky. Samozřejmě pokud máte extra suchou nebo alergickou pleť zvolila bych termální vodu, růžovou vodu, prostě něco kde skutečně není alkohol a bude to ideálně jednodruhová vodička, takže jednoduchou péči.



Vodička voní bylinkově a svěže po citronu, takže za mě hodně příjemná záležitost. Má lehce nažloutlou barvičku, takovou jako když si zalijete bylinkový čaj :) Je mi to sympatické, mám z toho takový přírodnější pocit. Na pleti vůně cítit není, takže rozhodně se není čeho bát. Na pleti voda nepálí, nestahuje a nemám po ní začervenalý obličej a to ani když jsem občas přejela i okolí očí, na které voda samozřejmě určená není. ale vyzkoušet se musí všechno že?:)

Momentálně mám celé balení vypotřebované a musím se přiznat , že jsem hodně spokojená. Póry sice viditelně nestahuje ( na to je potřeba mnohem delší doba používání vilínu než jen jedno vypotřebované balení ) ,ale pokožka je taková rozzářenější , čistější a méně se tvoří pupínky, což samozřejmě není výsledek jen tohoto to produktu , to ani omylem. Ale má na tom také nějaké to procento úspěchu. Za mě tedy příjemná vodička,která nedělá neplechu, má pěkné složení a je neutrálním produktem,když nevíte po čem sáhnout. Takže já osobně ho chci mít v jednom provedení vždy v zásobě stejně jako mé oblíbené tonikum od Bioaroma kosmetiky,ale tohle Weleďácké má ohromnou výhodu v dostupnosti, sežnete ho snadněji. Seženete také například v originálním eshopu kde zaregistrování do klubu získáte výhody - více zde. 


Shrnutí:
Plusy:
+ složení
+ nedráždí
+ perfektně dočišťuje pleť
+ hodí se pro víc typů pleti
+ jemně voní

Mínusy:
- nenašla jsem 

Děkuji Weledě za poskytnutí vody k testování.

Hodnocení: 8/10

Komentáře

  1. Zajímavý produkt. Alkohol je téměř všude v kosmetice a myslím že v malé míře nevadí Já mám mastnější pleť takže mě určitě nevadí. Navíc alkohol má desinfekční účinky. Takovéto dočišťující přípravky jsou dobré, protože při odličování ať mléky na sucho nebo gely na mokro, se ne vždy odlíčíme perfektně.

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem si zatím vody, tonika apod. nezvykla používat. Vždy pleť vyčistím, nanesu krém a tím má péče končí :D

    OdpovědětVymazat
  3. Tuhle řadu vyloženě oblibuji, jen ta cena by mohla být víc přátelská...

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky