Jonzac aneb mycí krém na pleť

Když jsem byla na posledním nákupu v Country Life v Liliové , kde je hotový kosmetický ráj pouze přírodních patlátek všimla jsem si pěkně velkého balení mycího krému na pleť od značky Jonzac. Od téhle firmy jsem ještě nic nevyzkoušela, takže obří balení krému za slušnou cenu s pěkným složením, no ideální první testovací vlaštovka :)


Líbí se mi jednoduché, praktické a celkově dobře povedené balení, které mám vždy na vaně a odličuji se tedy rovnou při koupeli. Krém je totiž určený na jemné čištění pleti, které nenarušuje hydrolipidovou vrstvu pokožky, takže je primárně určený pro suchou, citlivou a dehydratovanou pleť. Tedy ideální po opalování apod. Samotné použití je také víc než jednoduché , malé množství krému použijeme na navlhčenou pokožku , napěníme a opláchneme, nic víc, žádné tamponky atd.


Složení je čistě přírodní a nemám mu co vytknout. Konzistence je něco mezi krémem a gelem, podle mě trochu řidší než je úplně pohodlné.


Vůně je velmi jemná, taková miminkovsky-krémová, nic co by vadilo při denním použití. Množství je však k dokonalému odlíčení potřeba trochu větší, cca dvě pumpnutí někdy i tři, právě kvůli řídké konzistenci. I když je produkt určený na suchou a citlivou pleť, kolem očí jsem cítila při používání trošku pnutí a lehoučké štípání,ale nic strašného. Po smytí,ale pleť nepatrně pně, což ,ale po chvilce úplně mizí. Takže jsem z něj trochu rozpačitá a nějak nevím co si o něm myslet :/ Co mě ,ale nejvíc nevyhovuje , bylo , že po cca čtvrt hodině se pleť tak trochu jakoby víc mastí nebo trochu zpotí, prostě i přijde hodně lesklá a taková divná :/ Asi to je hodně špatný popis,ale tohle prostě podle mě moc nepatří na obličej, neumím si představit , že by to vyhovovalo jakémukoliv typu pleti. Protože pro suchou pleť by bylo ideálnější samozřejmě klasické mléko olej nebo balzám.


No,ale nakonec jsem pro něj našla využití, jako drahý sprchový krém na celé tělo , tady mi docela vyhovuje. Nevysušuje a nepálí jako na obličeji,ale upřímně za 430,- si sprchový krém i když velké balení rozhodně kupovat nebudu a na Weledu ani omylem nemá! Takže trochu vyhozené peníze.

Shrnutí:
Plusy:
+ složení
+ praktické a pěkné balení
+ velké množství
+ jemná vůně

Mínusy:
- při odlíčení je potřeba větší množství
- nestačí na odlíčení odolnějšího makeupu
- nepatrně štípe kolem očí
- po chvilce se obličej víc mastí
- jako odličovací produkt dost zklamal

Hodnocení: 3/10

Komentáře

  1. Když jsem klikala na tenhle příspěvek, tak jsem si říkala "nedělej to, zas budeš akorát po něčem toužit", ještěže to špatně dopadlo, protože pro moji peněženkju dobře! :-D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky