Eveline šampon s bylinkami

Dnes pro Vás mám recenzi na šampon , který nebyl testovacím oříškem pro mě ,ale tentokrát pro přítele, jedná se totiž o novinku od Eveline -šampon s bylinkami pro prevenci vypadávání vlasů a proti lupům. Takže ideální kombinace pro přítele. Sice už máme doma stálice na boj s lupy,ale vyzkoušet nějakou novinku se rozhodně neodmítá.Navíc když slibuje tolik účinků :

  • Zabraňuje vypadávání vlasů
  • Stimuluje růst vlasů
  • Odstraňuje lupy
  • Zklidňuje svědění a podráždění
  • Dodává vitalitu a obnovuje vlasovou strukturu
  • Výsledky už po prvním použití


Takže všechno to zní hodně dobře, navíc ve složení najdete docela dost bylinek:


Není to sice čistě přírodní šampon, což jsem ani od této značky nečekala,ale extraktů obsahuje opravdu hodně. Například Lopuch je jednou z nejlepších bylinek pro prevenci vypadávání vlasů a zlepšení mikro-cirkulace. Olivový olej je zase na zklidnění a výživu pokožky a to samé Arganový olej, který navíc podporuje lesk vlasů. Líbí se mi také obsah kopřivy a přesličky,která výrazně zpevňuje vlasy a celkově obě bylinky jsou i detoxikační a odstraňují lupy. Dále tu najdete také panthenol a Centellu, obě zklidňující složky, za to rozmarýn a tymián jsou antibakteriální, regulují mazotok a udržují vlasy delší dobu svěží. Takže zajímavé složky a byla jsem zvědavá jak šampon bude účinkovat na přítelovu vlasovou pokožku,která bez správné péče má velký sklon k lupovitosti a rychleji se mastí. 


Balení je s praktickým uzavíráním a celkově je podle mě designově velmi povedené, sama bych si tipla , že šampon stojí mnohem víc než 109,- , více o aktuální ceně a podrobnější info najdete na Lekarna.cz zde. Objem je sice pouze 150ml ,ale stačí pidi množství jelikož velmi dobře pění a myje se s ním skvěle. Tohle si přítel opravdu pochvaluje, mytí je prý jako u klasických šamponů,které dřív používal. Vlasy po umytí vydrží svěží a bez nutnosti mýt je častěji, jsou nadýchané a mají větší objem. Na dotek se zdají vlasy i silnější , to zda předchází vypadávání je otázka na opravdu dlouhou dobu a upřímně toto je většinou problém výživy, různých onemocnění , hormonů a genetiky. Šampony s tím zas tolik nezmůžou, takže toto bych šamponům od všech značek moc nevěřila. Co se týče účinků na lupy tak na těžší lupy jsou účinky nulové, tím, že reguluje mazotok spíše zabere na lupy mastné a slabší než na suché lupy. Takže jako šampon na lupy bych tento rozhodně nedoporučovala. Ale za to pro všechny pány nebo dámy co se jim velmi mastí vlasy tak to ano, jako posilující šampon na vlasy také prošel. Takže pokud si ho vyberete na tyto problémy budete velmi spokojené. Ale celkově mi to přijde jako šampon ideální pro vaše drahé polovičky :)


Shrnutí:
Plusy:
+ cena
+ ideální mastné vlasy bez objemu, jsou poté déle svěží
+ stačí velmi malé množství
+ vlasovou pokožku nedráždí
+ vlasy působí silněji na dotek 

Mínusy:
- není ideální na lupy

Hodnocení na lupy: 4/10
Hodnocení pro rychle se mastící vlasy: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky