Photoderm After sun mléko

Dnešní recenze je opět letní a opět na kosmetiku Bioderma, tentokrát jsem na testování dostala klasické obří balení mléka po opalování z řady Photoderm. Jedná se opravdu o rodinné balení, jelikož objem je 500 ml!! Takže pro mě docela kombo balení ,které se i určitě ani nepovede samotné spotřebovat, protože po otevření na to máte pouze půl roku, takže hned ze začátku bych ho určitě doporučila pro rodiny s dětmi, tam myslím je množství na letní sezonu tak akorát a i cena je velmi příjemná za takové množství. Navíc má krásné balení a praktickou pumpičku :)


Mléko obsahuje změkčující a hlavně zklidňující složky,které pokožku nesmí dráždit,ale naopak "konejšit" ,aby měla co největší komfort právě po opalování nebo dokonce i když se spálíte. Lehce prodlužuje opálení, má samozřejmě antioxidační složky,které po opalování moc potřebujeme. Obsahuje například Allantoin, ginkgo bilobu, glycerin a bambucké máslo. Samozřejmě Bioderma není přírodní kosmetika a na prvním místě Vás tedy nepřekvapí minerální olej, takže nic pro všechny z nás co milujeme hlavně přírodní složky. Přiznám se, že například v opalovací kosmetice , na kterou jsem naposledy dělala recenzi nebo i v SOS Spreji mi nevadí, že nejsou přírodní,ale v mléko po opalování bych raději viděla víc přírodních složek, tady to podle mě jde bez problémů. Takže jsem před testování byla trochu skeptická a až tolik jsem se na něj netěšila. Ale samozřejmě jsem poctivě vyzkoušela nejen po slunění,ale i jako klasické mléko ráno nebo večer na celé tělo a beru ho sebou k moři, takže ještě dostanete info jak se osvědčil tam. 


Mléko krásně jemně voní, tak krémově a ne tak intenzivně jako klasická po opalovací kosmetika, což jsou rozhodně body nahoru, já osobně totiž nemám ráda takové ty sladké letní vůně a dost mě to vytáčí a najít něco co by bylo jemné je umění. Například zbožňuji after sun od Lavery, krásné složení, ani ne moc vysoká cena,ale ta sladká vůně už mě trochu štve :/ Tady je to naopak hodně příjemné, mléko má klasickou bílou barvu a je středně husté, spíš mléko rozhodně než krém. Samozřejmě díky minerálnímu oleji se krásně nanáší, rychle vstřebává a vytvoří krásnou sametově heboučkou pokožku bez pocitu mastnoty. Stačí velmi malé množství a opravdu pocit hýčkané a zklidněné pokožky je moc příjemný. Líbí se mi , že i když ho použiji v pořádném horku nemám pocit, že se lesku jak prasátko nebo se sklouznu z lehátka apod. Což bohužel u většiny přírodních produktů after sun nebo i sun mám, ono to jde asi hůř bez té ropy zařídit ..takže je to něco za něco. Pokud vám nevadí mastné krém ani v horku tak určitě zvolte přírodní po-opalovací kosmetiku,ale pokud s tím trochu bojujete stejně jako já a v létě byste se občas radši nenamazali jen abyste neměli pocit, že se potíte dvakrát tolik, tak prostě budete muset od lékárny. Já jsem rozhodně ráda, že jsem mohla tohle mléko vyzkoušet a , že si ho sebou vezmu k moři, přeci jen je pro mě příjemnější namazat se v parnu něčím lehčím. Takže za mě můj letní objev. Takže opět musím moc poděkovat Zuzance z eshopu Lekarna.cz za možnost vyzkoušet :)


Shrnutí:
Plusy:
+ cena versus obří balení
+ pěkné a navíc i praktické balení
+ krásně klidní a hydratuje bez pocitu mastnoty
+ stačí malé množství

Mínusy:
- složení

Hodnocení: 7/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky