SOS Bioderma sprej po slunění

Ještě ani nezačala hlavní letní sezóna , kdy se válíme u vody a chytáme bronz a já Vám už díky mému příteli mohu přinést recenzi na SOS sprej od Biodermy na slunkem spálenou pokožku. Tak aspoň budete vědět co určitě přibalit k moři nebo k bazénu. Tenhle sprej je totiž absolutně skvělá věc pro všechny kdo nesnáší pocit mastnoty ( především tedy naše drahé polovičky ) a nebo neposedné dětičky,které rozhodně nebaví čekat až je maminka svědomitě namaže. Tenhle sprej má totiž jednu obrovskou výhodu ,kterou dnešní recenzi rovnou začneme a to je ve spreji , kdy stačí na pokožku z cca 20ti centimetrů jen obsah nastříkat, žádné rozmazávání jen vše necháte zaschnout, což se stane za cca tři minuty!! Obrovská výhoda že? Žádný pocit mastnoty ani ulepenosti, prostě nastříkáte a je o pokožku postaráno. Prostě výhoda k nezaplacení, pro všechny kdo se strašně neradi mažou,ale holt se prostě trochu víc opálily a jsou červení jako raci a něco prostě použít musí. Takže tohle musí mít doma opravdu každý! No nebudeme předbíhat a jdeme si produkt trochu víc popsat.


Jedná se tedy o SOS sprej po opalování na sluncem podrážděnou pokožky, prostě když se spálíme, což se většinou povede za sezónu každému minimálně jednou a u moře to je většinou prvních pár dní. Sprej je vhodný i na tu nejcitlivější pokožku, což právě spálená kůže bezesporu je. Sprej má chladivý a hlavně konejšivý efekt na kůži a celkově pomáhá pokožce regenerovat a chránit buňky před předčasným stárnutím, které nadměrné slunění způsobuje. Složení sice není přírodní ,ale upřímně, měla jsme hodně přírodní péče po opalování a mojí stálicí doma je Lavera,ale všechno je to mastnější a nic nestačí jen takto nastříkat. Mě osobně večer do pelechu nevadí promazat se krémem s krásným složením a být trochu mastňoučká,ale ráno nebo když potřebuji pobíhat po městě opravdu nechci nic co se bude lesknout, co odpotím během minuty nebo se s prominutím sklouznu ze sedačky v mhd. To se hodí něco co není mastné a ihned se vsákne a to je přesně tohle, takže pro mě toto zatím nemá konkurenci. No nic, to jsme pořád u benefitu, že to není mastné atd. ,ale co vlastně samotný účinek?


Sprej tedy aplikujete nastříkáním na postiženou pokožku z cca 20ti centimetrů a necháte zaschnout, nic víc, nic míň. Tenhle SOS zázrak jsme vyzkoušela na příteli,když přijel po dvou dnech z vodáckého výletu...no asi vám nemusím dlouze vysvětlovat, že banda chlapů si sebou nebere opalovací krém s faktorem a rozhodně nemají after sun lotion ( možná ani neví co to je ) ...takže výsledek rovnice slunce + voda + celý den venku  + světlá pokožka po zimě = je asi jasná, přijel spálený jako rak na místech vystavených slunci, takže obličej, záda, ruce i části nohou...no pěkná podívaná. A přišel škemrat o to , že tedy by se nechal něčím namazat,ale ať to proboha není mastné, že ho pokožka všude táhne. No a to byl ideální okamžik zátěžově vyzkoušet sprej Bioderma. Koukal na to dost nevěřícně,ale pak byl nadšený. Kvitoval , že se nemusí nic rozmazávat, což prý znásobuje odpor k mazání a pak , že vše ihned zasychá bez pocitu ulepenosti a mastnoty. Pocit chladu na pokožce prý moc necítí,ale ihned cítí úlevu. Sprej jsme aplikovali večer kdy přijel z vody a kůže byla opravdu extra rudá, druhý den ráno byla pokožka na méně spálených místech už jen opálená bez zarudnutí. Celkově nebyla kůže tak napjatá. Druhý den jsme tedy aplikovali 3x denně, ráno, v poledne a večer po sprše. Večer už tedy byla pokožka minimálně o 60% klidnější a bledší. Což je skvělé hned druhý den. Další den už jsme aplikovali jen ráno a od té doby už ne. Kůže není rudá, jen opálená, kromě čela a nosu se neloupe nikde a kůže není vysušená. Pro mě tedy absolutní pecka a rozhodně budeme mít doma už pořád přes sezónu. Takže moc a moc děkuji Zuzance z Lekarna.cz za poskytnutí úžasné věcičky na léto :)


Shrnutí:
Plusy:
+ funguje opravdu okamžitě
+ výrazně kůži zklidní, regeneruje a ulevuje pocitu napnuté pokožky
+ nemá žádnou výraznou vůni
+ nelepí ani nevytváří mastný film
+ stačí aplikovat z 20ti cm na pokožku bez rozmazávání
+ ihned na pokožce usychá

Mínusy:
- nenašla jsem ani jeden, i cena je skvělá

Hodnocení: 10/10

Komentáře

 1. Safra to bych potřebovala! A líbí se mi modré balení! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo to balení se mi taky strašně líbí, vypadá strašně krásně, pozitivně a prostě to evokuje slunečné dny, řekla bych , že se jim to strašně povedlo :)

   Vymazat
 2. Vypadá dobře, hlavně jak píšeš pro chlapy... Já nejčastěji používám Panthenol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo pro chlapy docela spása :)))

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky