Filmové tipy za měsíc duben

Za duben se nashromáždilo více filmů,které jsme s mou drahou polovičkou měli možnost shlédnout, některé jsou dobré a jiné trochu propadáky...tak se na ně pojďme společně podívat.

Most špiónů
Tak začneme pěkně jedním z nejlepších filmů za duben, prostě Tom Hanks je zárukou kvality aneb tenhle film z válečného prostředí je prostě skvělý, navíc inspirovaný skutečnou událostí. Skvělá zápletka a charismatický Tom jsou zárukou toho, že tenhle film dokoukáte s napětím od začátku do konce. Víc prozrazovat nebudu, tohle musíte vidět.


Hodnocení: 10/10

Vítězství je naše
No zvláštní film se Sandrou ... není to ani úplně komedie, ani akčňák ani úplně drama. Tak něco mezi, občas se zasmějete, občas se to snaží o hloubku..no takhle pokud máte rádi Sandru stejně jako já, stáhněte si film k žehlení nebo k psaní článků apod. Na to je to akorát. Ale nic moc od toho nečekejte.


Hodnocení: 4/10

Brooklyn
Je krásný, citlivý a klidný film s nádechem romantiky a i se tu místy dost pobavíte. Líbil se dokonce i příteli a ten na aromatické filmy tedy rozhodně není. Film je velmi citlivě natočený a ukazuje pohled venkovské nevinné dívky na přestěhování do velkoměsta, daleko od své rodiny. Krásný film,který jsem rozhodně neviděla naposledy.


Hodnocení: 8/10

Black Mass - špinavá hra
Mafiánský film kde byste pomalu Johnyho Deppa ani nepoznali, chudák je dost odpudivý :) Film se bude především líbit vašim polovičkám, je to prostě klasický mafiánský místy drsnější film pojednávající o jednom z nejmocnějších a nejbezohlednějších mafiánů.


Hodnocení: 7/10

Láska po anglicku
No tak tohle sice není novinka,ale viděli jsme ji až v dubnu...upřímně stáhla jsem ji jen kvůli hercům a nic od ní nečekala a to bylo jedině dobře. Je to dost utahaný film de facto o ničem. Asi už nebylo na chleba tak si chtěla tahle trojka krásných herců zahrát a upřímně Pierce je zde zatraceně sexy na postaršího pána :))) Film dobrý ,když už vás nuda hryže do zadku a prádlo na žehlení se nakupilo a už ho déle nemůžete přehlížet, jinak rozhodně film nepouštějte.


Hodnocení: 2/10

Linka číslo 657
Tento film jsem objevila až díky tipu na Instagramu a jako milovník De Nira jsem musela vidět. Je zde opět ve své oblíbené roli mafiána,která mu prostě bezesporu pasuje nejvíc plus zde hraje i poměrně sexy chlápek Jeffrey, jinak od filmu kromě akce a asi béčko-céčkového scénáře nic nečekejte. Je to prostě předvídatelný film od začátku až do konce vystavěný na velké naivitě,ale když tohle budete brát stejně jako my s nadhledem není to zas tak hrozný film. Jen nesmí být vaše očekávání nějak vysoká.


Hodnocení: 6/10

Teorie všeho
Je životopisný film pojednávající o životě génia Stephena Hawkinga, který je opravdu strhující a poodkryje duši jednoho z největších myslitelů poslední doby. Citlivě vás nechá nahlédnout na téma jak je těžké když vaše tělo neposlouchá váš mozek, co to vše přináší za oběti,ale zároveň jak žít dál. Opravdu krásný film, který je nejen citlivý, romantický, dramatický,ale hlavně strhující.


Hodnocení: 10/10

The Dressmaker
Film švadlenka s Kate v hlavní roli je opravdu podívaná...tedy trochu psycho pošahaná,ale nutí vás to koukat s otevřenou pusou od začátku do konce. Psycho film, zajímavě natočený ,ale nevím zda doporučit či nikoliv, zanechá ve vás takovou zvláštní náladu. Sice se tu i zasmějete,ale jinak je to spíš ponurý depres film..no nevím.


Hodnocení: 6/10

Tak co vybrali jste si tentokrát něco ?:)

Komentáře

 1. Super tipy :-) Na ten Most spionu se urcite musim podivat, Hankse mam moc rada a ten mafiansky film s Deppem, to bude zase neco pro pritele :-) My jsme byli v patek na novem Kapitanovi America a taky parada :-) Jinak muzu doporucit jeste film Kolonie s Emmou Watson :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
 2. Super tipy :-) Na ten Most spionu se urcite musim podivat, Hankse mam moc rada a ten mafiansky film s Deppem, to bude zase neco pro pritele :-) My jsme byli v patek na novem Kapitanovi America a taky parada :-) Jinak muzu doporucit jeste film Kolonie s Emmou Watson :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky :)) No kapitám Amerika je klasika, to musím taky vidět :)

   Smazat
 3. Zaujal mě film se Sandrou Bullock, i když ne tak kvůli ní, ale kvůli Anthony Mackiemu. Určitě se chci někdy podívat na Brooklyn a Švandlenu.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědavá co pak řekneš na švadlenku :))

   Smazat
 4. Já viděla jen Most špionů v kině a ten byl super. :)

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky