Extra účinný krém na popraskané paty

Dnes tu máme další ze série článků do rubriky Péče o nohy a to konkrétně co dělat ,když trpíte na popraskané paty. Léto a sezóna žabek se nezadržitelně blíží a není nic odpornějšího než ukázat v takových botkách popraskané paty nebo tunu zrohovatělé kůže, to by člověk blinkal,když to vidí a věřte mi, že ani Váš partner z toho určitě neskáče dvakrát radostí. Není to sexy a ani příjemné,když pohladí plný vášně v posteli struhadlo místo sexy nožky...vím nemáte čas xkrát za den mazat nožičky nebo chodit na pedikúru, nebo se Vám za ní zatím stejně jako mě nechce utrácet. A pokud netrpíte na nějaké vrozené vady,kladívkové prstíky nebo opravdu tunu zrohovatělé kůže na pedikúru chodit nemusíte, stačí se poctivě alespoň základně o nožky starat. Důležité slovo je pravidelně, bez tohoto slůvka nejde nic.


Proč máme popraskané paty:
Jsou popraskané paty dvojího typu,buď díky množství zrohovatělé tvrdé kůže, která musí pryč a to na pedikúře u profesionála nebo doma pemzou, elektrickým pilníkem na chodidla apod. a poté nožky udržujete mazáním a pravidelnou péči v dokonalém stavu.Nebo jsou popraskané paty díky extrémní suchosti pokožky. A takové mám já. Všichni atopici a lidé s lupenkou potvrdí , že mají víc vrásčité dlaně i chodidla a celkově se tato místečka víc vysušují a rychleji se tvoří maličké prasklinky. O takové to nožky je potřeba se starat krémy pravidelně, abyste tomuto předcházeli. Pravidelně jsou samozřejmě ideální klasické krémy na nožky a jednou za čas doporučuji tohoto SOS pomocníka,který je opravdovým zázrakem.


Jedná se o Krém na popraskané paty K+ od Sholl, který seženete běžně v drogeriích, alespoň já ho kupovala v DMce v nějaké akci, stojí myslím necelé tři stovky nebo tak nějak, mám ho doma už nějakou dobu tak nevím jaká je aktuální cena. Ale rozhodně se vyplatí mít ho. Balení je maličké a může se Vám zdát jako přehnaně drahé,ale věřte mi stačí maličko a již po jednom dni jsou vidět výsledky. Jak píší na obale po 3 dnech viditelné rozdíly ( já u sebe vidím už po jednom dni ) a po 7 dnech nožičky jako nové. Takže nezní to pěkně?


Krém není parfemovaný a je takový hustší jakoby možná trochu hrudkovitý, prostě vábně to až tak nevypadá,ale vstřebává se rychlostí blesku a rozhodně nemáte pocit mastných nohou jak po sádle , že se bojíte stoupnout na zem, to určitě ne. Cítíte takový jako by ochranný film,který ale vůbec není mastný. Krém stimuluje pokožku k rychlé regeneraci , hojení a obsažená urea pěkně změkčuje kůži, takže nebude tvrdá hrubá a ani suchá. Takový mastný peeling pro nožky. Složení sice není přírodní a ani tak rozhodně nevoní,ale upřímně takovou bombu na paty,který doopravdy účinkuje prostě v přírodní verzi nesežnete!! Takže tohohle miláčka na SOS záchranu z ruky jen tak nedám. Krém není vyvinutý na pravidelné používání, já osobně ho doporučuji max ten týden, kdy pokožku pěkně vyhojí, zacelí a poté prostě musí přijít pravidelné obrušování a mazání klidně nějakým super přírodním krémem a jen jednou za čas na udržovačku třeba na tři dny pokud bude třeba tento. Je zbytečné používat ho pořád. Ale určitě pro něj zajděte a vyzkoušejte ho, je to opravdový zázrak.Shrnutí:
Plusy:
+ extra rychlá účinnost
+ nejúčinější krém v této kategorii ,který jsem vyzkoušela
+ stačí malé množství
+ už po jedné aplikaci vidíte výsledky
+ zaceluje popraskané paty

Mínusy:
- nenašla jsem, maximálně tak složení, že není přírodní

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky