Clinique tvářenka

Tuhle krásnou tvářenku jsem dostala od kamarádky k narozeninám a je to moje první dražší tvářenka a musím uznat, že určitě ne poslední,je totiž vážně skvělá! No ano, dnes budu hodně chválit :)


Obal pudrové tvářenky je bytelný, jednoduchý a povedený. Součástí je zrcátko,které je tak akorát ostré takže lze dobře použít, to samé štěteček, doma ho samozřejmě nepoužívám, mám raději  větší,ale na cesty bohatě stačí.


Odstín jsem dostala 120 což je velmi neutrální odstín vhodný téměř pro všechny typy pleti, kromě hodně opálené, na té by asi moc vidět nebyl. Jinak je odstín opravdu víc než praktický. Tvářenka vůbec nepráší!!Ale ani trošku, to je absolutně skvělé.


Nanášení je opravdu snadné, stačí maličko, je totiž velmi dobře pigmentovaná a spíš si to chce dát pozor abyste to nepřehnaly.


Tvářenka má i dokonalou výdrž, nanesu ráno v cca 6h a ještě v 18h je vidět asi 80% barvičky. takže jsem hodně spokojená. Navíc je nekomedonní a vhodná pro všechny typy pleti, testovaná je i na pleť alergickou a v pohodě jí snese.


Takže za mě je tohle objev roku a jen tak se jí nevzdám a až dojde rozhodně si koupím další. Stojí cca 590-750,- jak kde a podle akcí, takže sice není nejlevnější,ale kamarádka má jednu minimálně na dva roky s denním používáním, takže to je hodně dobrá investice. A osobně si myslí, že vydrží ještě déle.

Shrnutí:
Plusy:
+ neutrální odstín vhodný pro všechny typy pleti
+ stačí maličko, takže malá spotřeba
+ vůbec nepráší
+ bytelný obal s dobrým štětečkem i zrcátkem
+ dobrá výdrž

Mínusy:
- cena

Hodnocení: 10/10

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky