L'Occitane vůně jasmín, neroli a slaměnka + krém na ruce

Minule jsem Vám představila první z voňavých novinek od L'Occitane a dnes tedy jdeme na druhou, která je opět dílem Pierra Hermé, slavného cukrářského mistra. Měl naprosto volnou ruku v tvorbě nové kolekce a kromě již zmiňované lehké a rafinované vůně s grapefruitem a rebarborou vytvořil i její smyslnější sestřičku :) Do této vůně za-kombinoval slaměnku, neroli a jasmín, takže je ve Vám asi jasné , že se bude jednat o toaletní vůni silnější a výraznější.


L'occitanne vůni popisuje jako " Jiskřivá, andělská, smyslná ...nová vůně Jasmín, Slaměnka a Neroli je nevinná a opojná zároveň. " 


Musím uznat , že smyslnost a jiskřivost jsou přesně slova,která vůni vystihují. Hlavu vůně totiž tvoří citrón, petitgrain s růžovým pepřem, takže hlava celou kompozici trošku odlehčuje a tvoří první závan vůně. Srdce však ukrývá silný a pronikavý jasmín, pomerančový krvět a medové aroma slaměnky, takže tu máme krásnou smyslnou kombinaci květin. V samém závěru můžete cítit pižmo a bílé dřevo. 
A co si pod tím tedy představit?

Na mě vůně působí jako velmi luxusní , těžší vůně vhodná hlavně na večer, na slavností příležitosti nebo pro hříšné večery, kdy potřebujete probudit svou svádivou ženskou stránku. Je opravdu opojně smyslná. A umím si jí představit třeba na nějaký galavečer, večeři při svíčkám...prostě na speciální příležitosti. Je opravdu překrásná, ženská a smyslná..rozhodně to však není vůně na každodenní nošení. Rozhodně si jí budu šetřit na zvláštní okamžiky. Naopak minulá, lehčí varianta je ideální právě na den, na běžné nošení.


Vůně má opět krásnou papírovou krabičku, tentokrát laděnou do žluta a flakonek je stejný jako předchozí, bytelný s jednoduchou elegancí. Výdrž je o dost vyšší než u předchozí vůně, takže stačí pomalu stříknout ráno a ještě večer jí cítíte.


V této kolekci samozřejmě opět najdete i krém na ruce, voní stejně a zase doporučuji pokud nechcete za vůni ihned utrácet a rádi byste si jí vyzkoušeli za méně peněz :) Pak tedy kupte krém na ruce,ale určitě si vůni zamilujete a poběžíte si jí koupit.

Minulý krém na ruce s rebarborou jsem hodnotila jako lehoučký, tento je už o něco hutnější. Opět nevytváří mastný film, po pár vteřinách se do pokožky krásně vstřebá, jen víc cítíte ochranný film na rukou. Krému nemám co bych vytkla a je to zase velmi povedený kousek :) Překrásně a poměrně dlouho voní, takže za mě kousek do sbírky pro všechny milovníky krémů na ruce :) Moc tedy děkuji Lence z L'Occitane za možnost vyzkoušet si krásnou vůni a krém na ruce, moje závislost na výrobcích tedy opět zesílila :DHodnocení: 9/10

Komentáře

Oblíbené příspěvky