Ohleduplně krásná

Máte rádi blogy, kosmetiku, články o kráse a péči o pleť a zároveň podporujete vše přírodní, péči netestovanou na zvířatech a celkově přemýšlíte více "zeleně"? Pokud jste si alespoň dvakrát odpověděli ano, určitě se Vám bude líbit letošní výzva Magazínu Lohas, již minulý rok jsem se téhle skvělé výzvy ráda zúčastnila a letošní ročník je ještě lepší!


Mottem celého letošního projektu je totiž slogan Hate free! A proto Vám do tohoto článku dám své oblíbené fotky obsahující moje nejmilejší citáty o kráse ...


Toto motto je nejen pravdivé,ale hlavně je v dnešním světě absolutní nutností ,pokud si chcete zachovat pozitivní energii a pohled na život. Díky sloganu mě napadlo sepsat nesoutěžní článek na téma jak si zlepšit náladu, jak vyhnat chmury z duše a hlavně mnoho tipů ,které Vám pomohou nedat nenávisti a špatným myšlenkám šanci. Pokud si chcete článek přečíst stačí klik zde :) 


Ale teď už zpět samotnému soutěžnímu článku, jak Vám jistě neuniklo můj blog patří do kategorie Beauty, takže proč Vám neukázat mojí každodenní péči v "zeleném" slova smyslu? V článku najdete vše co momentálně používám z kategorie přírodní kosmetiky a to jak například v péči o tělo, vlasy, obličej apod. Stačí se podívat na oficiální stránky Lohas magazínu zde.


 Doufám, že se Vám bude článek líbit :) 

Komentáře

Oblíbené příspěvky