Dermacol hyaluron oční maska

S očními maskami v plátech se poslední dobou doslova roztrhl pytel, minule jsme si ukázaly od Patchness a dnes si ukážeme její levnější variantu od Dermacol. Tyto mají dozajista velkou výhodu v ceně, balení 6ks totiž pořídíte za 199,- a občas jsou dokonce i nějaké akce. Takže tohle je momentálně asi nejlevnější oční maska v této podobě na trhu. Navíc je dostupná nejen na eshopu ,ale také v Dermacol buticích, kde pohodlně zaplatíte i kartou. To jsou dozajista alespoň pro mě velké výhody, nemusím nic objednávat po internetu a čekat až balíček přijde a platit navíc nějaké doručování. Ale samozřejmě rozhodující je výsledek a účinek na oční okolí.


Maska je bez parfemace, což až tak potvrdit nemohu, není připadá ,ale lehoučkou vůni z ní cítíte. Oční okolí má výrazně rozjasnit, hydratovat, vymazat drobné linky a být jejich prevencí. Redukuje otoky a zesvětluje tmavé kruhy. 


Masky jsou balené po páru, což je určitě výhoda a nutnost aby účinné látky z masky nevyprchaly. Po otevření si masku přiložíte pod oči na čistou, odlíčenou a suchou pokožku. Přilne krásně, nepadá a nemusíte s ní ležet, klidně můžete pracovat třeba na počítači. Krásně po dobu aplikace chladí, nepálí, nedráždí a oči mi po ní neslzí. Působit můžete nechat od 15-30 minut, já nechávám určitě půl hodiny, maska je totiž velmi příjemná.


Po sundání masky je oční okolí krásně zklidněné, jemné na dotek, kruhy jsou určitě světlejší a drobné linky jsou pryč, nebavíme se o hlubokých vráskách to samozřejmě nedokáže ani sebedražší maska! Oční okolí vypadá opravdu odpočatě. Se složením masky také problém nemám, je to u těchto masek více méně dost podobné. Nejsou stoprocentně přírodní, takže pokud toto řešíte asi Vás maska neuchvátí,ale u masek tohoto typu to rozhodně neřeším, jejich aplikaci miluji a zatím jsem nenarazila na přírodní variantu, takže se jich vzdát nehodlám, jsou velmi účinné a dokonale při nich relaxuji. Za mě tedy jsou skvělou investicí, za dvě stovky hodně zábavy :) Nyní jsme si koupila zásoby ,když byla před dny Marianne akce, takže jakmile se objeví další rozhodně beru minimálně tři kousky :)


Shrnutí:
Plusy:
+ cena
+ balení
+ hydratuje, zesvětluje kruhy a "vymizíkuje" drobné vrásky

Mínusy:
- složení není čistě přírodní

 Hodnocení : 10/10

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky