Královská snídaně pro pleť

Pěkný název pro další 3-minutovou masku od značky Havlíkova apotéka. Po úspěchu jejich první je tu druhá s názvem Královská snídaně pro pleť, která má pro mě opravdu krásný obal, není to ten na mích fotkách ,ale na oficiálním fotu, já jsem měla balení provizorní ,když probíhali testovací dny zdarma na FB.


Tato maska spadá do jejich kategorie ranní, což znamená , že je to první krom co uděláte s pletí po ránu, tedy žádné oplachování vodou,ale hned nanesete vrstvu ranní masky na celý obličej ( jen ne pod oči a na rty ) a necháte působit 3 minuty. Nedoporučuji déle, stejně jako u předešlé nezvýšíte efekt a maximálně bude maska trochu poštipovat. Po třech minutách klasicky smyjete vodou.


Královská maska obsahuje na rozdíl od předešlé Pentavitin ,což je látka, která pomáhá k hloubkové hydrataci pleti, dále avokádový olej, mateří kašičku, rakytník a šalvěj. Takže stejně jako předchozí obsahuje jak látky pečující o suchou pokožku tak i ingredience protizánětlivé. Obě jsou velmi koncentrované a u extra citlivé pleti mohou způsobit začervenání, což ale rychle vymizí.

Co se týče vůně, obě jsou výrazné a bylinkové, v první převládá víc rozmarýnu a v této šalvěj, takže vůní jsou mi příjemné asi obě tak nějak stejně. V první je víc cítit levandule, což tolik nemusím,ale jak říkám enormní rozdíl v nich co se týče aroma nevidím.


Konzistenčně mi přijde Královská malinko řidší, ale zase na smývání to moc vliv nemá. Neřekla bych , že jedna nebo druhá víc hydratuje,zde je účinek kupodivu stejný na mou smíšenou pleť. Obě pomáhají pleť výrazně rozjasnit, zjemnit a je po masce krásně jemná a sjednocená. Ani po jedné nemám vyčištěné pory nebo zpevněnou pleť, což ani neslibují. Při používání každý den, je, ale pleť hezčí, taková jemnější a prozářená.


Bohužel za mě nevidím velký rozdíl oproti té první Ranní masce. Takže otázka číslo jedna  - jakou koupit? Ranní maska stojí cca 300,- za 50 ml a Královská snídaně stejně ,ale za 30 ml,takže za mě vede ranní maska. Účinky skoro stejné  a za méně peněz. Další co by mohlo pomoci při rozhodování je zda jste třeba na něco alergičtí u jedné a u druhé ne. Nebo prostě vyhraje hezčí obal,který je rozhodně u Královské :) Nepodařilo se mis splašit nějakou fotku nového obalu tak kuk k nim na web :)

Hodnocení:10/10


Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky