Kérastase INITIALISTE Serum

Tak tohle sérum tentokrát neputovalo ke mě domů,ale jako dárek pro sestru, která má tmavé vlasy a maličko křehčí ,takže výsledek této vlasové novinky by na ní mohl být vidět víc než na mě. Výrobce slibuje posílení vlasového vlákna, aktivaci růstu, lesklejší vlasy, silnější, celkové zlepšení kvality a hebkost. Takže vlastně slibuje komplet vše :)
Sérum je velmi pěkně balené, opravdu zaujme na první pohled. Skleněná lahvička skrývá obsah 60ml lehce gelového séra na vlasovou pokožku. Která se aplikuje na umyté, ručníkem vysušené vlasy přímo k vlasové pokožce a to jemným vmasírováním. A to 2 pipety pro jemné vlasy a 4 pro normální nebo silné. A to buď po každém mytí nebo jen párkrát do týdne.

Sestra ho používá od poloviny ledna, takže už by nějaký změna být vidět měla. Ale světe div se nic :/ Prý se jen víc lesknou, rozhodně se po séru nemastí nebo neplihnout čehož se trochu bála. Nikdy ovšem neměla problém s vypadáváním, takže toto posoudit nemůže. Ale že by měla pocit zlepšení kvality, výrazný lesk nebo hebkost to prý bohužel vůbec. Takže až dopotřebuje lahvičku už sérum určitě nekoupí. Bohužel tento názor jsem slyšela i od dvou kolegyň kadeřnic. Takže holky zázrak se nekoná a není potřeba za sérum utrácet :/

Hodnocení: 1/10

Komentáře

 1. Slibuje sice vše co bych potřebovala, ale když to nic nedělá je škoda do toho ty peníze dávat:)

  OdpovědětVymazat
 2. No jejda, já jsem zrovna zkoušela sérum od Gestil Wonder a taky nic :D Někdy hodím podobnou recenzi :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm tak koukám ty séra moc zázračné nejsou co ?:)

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky