Cellulitis - Swiss quality - gel na celulitidu

Čas od času mám tendenci pořídit si něco na boj s celulitidou, vím, že to je spíš takový pomocník, berlička, ale i tak se jednou za čas vyplatí něco vyzkoušet. Nyní jsem se rozhodla zkusit gel od švýcarské firmy Herbamedicus, líbilo se mi velké půl litrové balení, a hlavně mě zaujalo složení

Cellulitis je unikátní 4stupňový gel s vysokým obsahem aktivních přírodních látek a to z 18 druhů bylin a rostlin. Má působit v místě aplikace prohřátím a prokrvením, čímž aktivuje látkovou výměnu a podporuje odbourávání tukových buněk
Zlepšuje mikrocirkulaci, vyživuje, stimuluje lymfatický systém, usnadňuje tak odplavování toxinů, zrychluje metabolismus a redukuje drobné jizvičky.

Složení :
beta glukan, jalovec obecný (Juniperus communis), červená řasa, rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), kaštanový květ, fenykl obecný (Foeniculum vulgare), skořicovník cejlonský (Cinnamomum zeylanicum), Tea-hydroiodide, guarana, přeslička rolní (Equisetum arvense), vilín virginský (Hamamelis virginiana), břečťan popínavý (Hedera helix), černý rybíz (Ribes nigrum), tymián (Thymus), vitamín E, karnitin, listnatec bodlinatý (Ruscus aculeatus), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis)


Složení je poskládáno zajímavě a logicky, dle daného problému, tedy celulitidy. Bylinky mají opravdu detoxikační účinky, jako například jalovec a rozmarýn. Používá se 2-5x denně! Nevím, kdo by měl čas mazat se 5x denně…no to jsem rozhodně nezkoušela.

Nanese se na dané partie, vmasíruje a pro zlepšení účinku můžeme poté jít cvičit. Tento krém se opravdu nanáší jen lokálně, tudíž na ostatní části těla musíte mít krém jiný. Výrobce upozorňuje na možnost vzniku alergie, což je jasné. Gel je hodně silný a rostlinek je tu víc než dost, takže někdo přecitlivělý nebo alergický na danou rostlinku by samozřejmě gel neměl používat. Samozřejmě není vhodné jít se poté opalovat nebo ho nanášet na pokožku po holení apod.

Já jsem ho používala v kuse měsíc, krém vydrží při intenzitě 2x denně lokálně cca tři-čtyři měsíce, přiznám se, že druhý měsíc jsem už aplikovala spíše jednou denně :) No jo, já a pravidelnost... No nicméně zlepšení zde bylo, kůže byla pevnější, hladší a řekla bych, že byla i celulitida méně patrná. Verdikt je tedy následující – pokud budete poctivě aplikovat dvakrát a více denně (což bude určitě rychlejší efekt) a delší dobu, efekt určitě bude ještě lepší! Je to dobrý výrobek a mohu ho jen a jen doporučit. Pro někoho může být nevýhodou cena za 500ml zaplatíte cca 499-700,- (záleží kde budete kupovat, občas se na něj objevují akce). Ale musíte si uvědomit dobré složení a že půl kila vydrží dost dlouho, takže pro mě je cena dobrá.

Shrnutí:
Plusy:
+ opravdu dobře funguje
+ rychle se vsákne, nezanechává pocit mastnoty
+ má pěkné složení

Mínusy:
- je hodně silný, není tedy vhodný pro citlivou nebo alergickou pokožku
 
Hodnocení: 9/10

Komentáře

  1. Tak něco takové bych si měla pořídit:)
    Bohužel na celulitidu docela dost trpím:/

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky